Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit gondoltok a sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok a sportos (nem kigyúrt) testű, igényesnek tűnő, de nem jóképű (átlagos arc) srácokról? Tényleg esélytelenek?

Figyelt kérdés

[link]


Csak az ilyen lehet a befutó ha nem is tűnik olyan egészségesnek, mint az első pasi, mert teszem fel pusztító életmódot él, láncdohányos, minden 7 en 4 napot vedeléssel tölt? Miért?


[link]


2014. febr. 8. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

De hogy esélytelenek :) legalább lenne egy közös pont az életünkben :P :)

N

2014. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
SZerintem nem minden a külső, legtöbbször többet ér a belső pl a szándék a humor...
2014. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

már bocs, de olyan hülyék ezek a kérdések.

nekem speciel egyik pasi se tetszik...

és különben is, milyen az, h jóképű?

milyen az átlagos?

valakinek az a jóképű,ami másnak átlagos, vagy éppen csúnya.és fordítva...

nekem eddig tetszett már, magas, alacsony,vékony, kövérkés, hosszúhajú,kopasz, csendes, meg volt aki annyit beszélt,hogy le se lehetett lőni...

avagy, tök mások voltak, de valami megfogott.

ez áh..

2014. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sokkkal jobban szeretem az olyan srácokat akik átlag kinézetűek de mégis nagyon erős személyiségűek!Az ilyenek sokkal jobbak mint egy olyan srác aki lehet hogy irto helyes de ha egy bekepzelt csajcsábász akkor a francnak sem kell meg ismerosnek se!
2014. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!