Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan sráccal randizni, aki nem akar szerelmes lenni, mert már összetörték a szívét?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak facebookon beszéltünk, de ott elég sokat. Most találkozunk majd először és én elég nagy reményeket fűzök hozzá, de egyértelmű, hogy összetörték a szívét (kb negyed éve), és nem akar szerelmes lenni, nem akar megint csalódni. Változhat ez a hozzáállás, ha megismer személyesen is?

20/L


2014. febr. 12. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem csak 2 hetes a dolog és én is ezen az állásponton vagyok meg hogy nem szeretnék mást ennyire ha igy kicsinál meg igy viselkedik de ha olyan lány lenne idővel úgyis szerelmes lennék szerintem akármit mondok én is
2014. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is elég brutálisan összetörték, de szerintem ettől függetlenül változhat a véleményem. Szóval gondolom neki is. Arra viszont készülj, hogy nem lesz problémamentes a kapcsolatotok eleje...
2014. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki akar szerelmes lenni vagy nem akar. A szerelem nem tudatosan irányítható dolog. Aki ezt mondja, az nem volt még szerelmes.
2014. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem irányítható, de megakadályozható


például nem találkozgatsz szimpatikus lányokkal

2014. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet megakadályozni. nekem sikerült már így kerülés közben véletlenül belefutni valakibe. :D
2014. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de a valószínűségét jelentős mértékben csökkenteni lehet
2014. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Marc Bolan ***** válasza:
Mindig ezt mondják... Szerintem változhat. Ezt nem lehet betartani. Az érzelmeket nehéz írányítani.
2014. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen valtozhat . De arra keszulj fel,hogy mindenrol az exe fog eszebejutni es olykor kellemetlenne valhat,hogy hozza hasonlit. Ha ezt el tudod fogadni (egy idore termeszetesen,nem tart orokke) ,akkor van ertelme. Sajnos ilyenek vagyunk mi, pasik ..nagyon,de nagyon tudunk szeretni, akar remenytelenul is.
2014. febr. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Változik a vélemény!!! Saját bőrömön tapasztaltam az elmúlt hetekben és azt hittem 2 év kitörli belőlem de egy normális lány kell akivel felpezsdít mindent az életben :) Úgyhogy ha úgy állsz hozzá sikerülni fog! :)
2014. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a gyenge akaratúak nem tudják irányítani az érzelmeiket. Ha nem akarok, akkor nem leszek szerelmes, átváltok realistába, s mindjárt el is illan az árnyéka is.

36 F

2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!