Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar csak ritkán találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar csak ritkán találkozni velem egy fiú?

Figyelt kérdés

Lakik egy srác két utcányira tőlünk. Egyszer rám írt, hogy unatkozik, nem lenne-e kedvem elugrani vele kávézni? Én mondtam, hogy oké.


Jól is éreztem magunkat, beszélgettünk. De utána nem írt egy darabig, gondoltam, nem voltam neki szimpi, ennyi volt. Aztán kb. két hónap múlva ismét írt, találkozunk, majd megint semmi, aztán most, egy hónap után ismét. Küldött egy SMS-t, hogy lenne-e kedvem összefutni.


Mi lehet az oka? Bejövök neki, csak nem meri elmondani? Vagy csak ha épp nincs senki, jó vagyok neki én is? 24/L



2014. febr. 9. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Passz, ennyiből nem lehet megválaszolni.

Vagy félénk, vagy tényleg csak unalmában keres, vagy a jó ég tudja. Esetleg kérdezd meg tőle. :)

2014. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haver vagy.
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
˝Jól éreztem magunkat˝ Amúgy szerintem csak unatkozott.
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

1.) haver vagy

2.) dugna, de nem tud

3.) tetszel neki, de semmilyen visszajelzést nem lát részedről és egy önbizalomhiányos szerencsétlenség ezért szenvedtek ennyi ideje.

2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minden választ megkaptál.


mi lenne, ha pl tôle kérdeznéd meg???

2014. febr. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!