Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10. es fiú vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. es fiú vagyok és nem tudom szerelmet valljak e vagy ne = (?

Figyelt kérdés
10es fiú vagyok és iszonyatosan szerelmes vagyok az osztálytársamba... Lassan már se éjjelem se nappalom folyamat rá gondolok :(. A kapcsolatunk baráti de csak suliba vagyunk együtt. Hívtam már sok helyre csak van egy kedvenc barátnő a képben és így szinte mindig vele van, alig tudok vele beszélgetni. Sajna buliba se egy helyre járunk és nem tudom mit csináljak. A bulikat se tudom már élvezni csak ő jár az eszemben, és az hogy ő nincs ott :(( Szerintem nem is sejti hogy mér hívogatom valszeg baráti talikra gondol. De nekem ez így nem megy és félek az osztálytársi viszony miatt meg minden. Szóval nem tudom jó néven venné e ha így egyszer nyégyszemközt elmondanám neki ??? Válaszoljatok :((
2009. dec. 8. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen szerintem el kell neki mondanod.Márcsak magad miatt is .Addig úgyse lesz nyugtod ha összejön akkor tökjó dolog happy minden ha megnem akkor legalább nem fogod tovább magad hazug reménybe ringatni amúgy osztálytárssal járni elég necces tapasztalat :/
2009. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, ne magadba kínlódj. Akkor is menj oda hozzá, ha a barátnője ott van, kérdezd meg hogy van, és hogy lenne-e kedve suli után veled lógni, de csak 2esben, mert szeretnél neki valamit mondani, ami másra nem tartozik. ennyi. ne legyetek bátortalanok, fiúk!:)


az osztálytársi viszony miatt meg ne aggódj, ha szakítotok akkor eltelik egy kis idő, utána megint haverok/barátok lesztek

2009. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki. semmit nem veszithecc .. lehet h ő is igy gondol rád csak ö sem meri elmondani . :)

16L

2009. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben necces osztálytárssal járni. Az én osztálytársaim együtt voltak egy évig, iszonyú nagy haragban váltak el, úgy voltak 2 napig kb, hogy megölik egymást, aztán szépen elkezdtek beszélgetni, és most egymás mellett ülnek, mindent megbeszélnek, szóval már mondani lehet, hogy legjobb barátok.
2009. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Háát azért nem tudom én nem szívesen venném ha ott lennék mikor a párom égeti be egy tanár vagy valami ha voltál ilyen helyzetbe csak akkor értheted meg nem úgy mint kívűlálló és nem mindig végződik jól a dolog igen leeht úgyis de szerelemből barátság NAGYON RITKA
2009. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, majd egyszer reszegen szerelmet vallottam neki, nem lett semmi, most masik osztalytarsnőmmel jarok szerelmesen-szeretősen 22. hónapja... Én végül felismertem benne azt az oldalát ami ellenszevnes volt, és idővel elmult az a fellángolás( ma már nem szeretem azt, szerelemnek hívni)...
2009. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerelmes levél...vers amiben elárulod ki vagy...név nélkül...majd kitalálja...nomeg kell egy jó postás :D


22/F

2009. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19:30 én ott voltam egy ilyen estenél, szóltam a tanárnak, hogy abba lehet hagyni... : )
2009. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de ne mnd nekem ,hogy az osztálytársak közötti szerelmi kapcsolat hosszú :)
2009. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Szerintetek szeméylesen vagy esetleg valami kedves kis levél formájában mondjam el?
2009. dec. 8. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!