Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 25 éves lánynak már hány pasin kellene túl lennie?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kell vagy kellene?

Ilyen nincs.

A másik ilyen kedvenc kérdésem, hogy "x évesen még ciki ha szűz az ember?"

Régen az emberek nagy része 20 évei elején házasodott és házat épített a családjának.

Ilyen kérdés miért nincs, hogy mikor kellene házasodnom vagy házat építeni.

Amúgy meg semmi sincs korhoz kötve.

2014. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
nekem kb 20 volt, de nem volt kötelező egyik se
2014. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

de sok itt a rib.anc


nekem volt 2 komoly kapcsolatom és 2 rövidebb "kalandom"


nem gondolom, hogy ennél több kellett volna. nem is vagyok hajlandó már összejönni olyannal, akivel nem leszünk életünk végéig együtt (ez azért az ismerkedés során elég jól körvonalazódik, hogy ki az, akivel összeilletek ls ki az, akivel nem)


24/n

2014. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
A komoly előtt, azért jó lenne egy pár. Nincs viszonyítási alapod. Ha az elsőhöz hozzá is mész, 1: nagyon sok jó és rossz kalandról lemaradsz, 2: nincs viszonyítási alapod, 3: ha férjnél vagy, hosszú ideje az elsővel, és netán akkor kapsz észbe, hogy ez a mézes bödön nem olyan mint a másik, na akkor van gáz. Nem azt mondom hogy most már pedig 20-ig meg sem állj, csak azt, hogy már ilyenkor 1-2 pasi jó lett volna.
2014. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
Sose értettem mi jogon r(i)bancoz le egy nő egy másikat. :) A ribiség nem a számoktól függ, hanem a viselkedéstől. És ez a pökhendi lekicsinylő stílus taszítóbb, mintha valaki 30 pasival lett volna együtt egyszerre..
2014. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igazad van 15-ös. Na akkor vegyük úgy, hogy az egyiknek sikerül megtalálni mondjuk a harmadik férfinál a nagy szerelmet, amíg a másiknak a hatodiknál. Addig a többi kihasználta, maggondolta magát, nem egyforma az értékrendjük, megcsalta, stb. A nő önhibáján kívül csak a hatodiknál találja meg a nagy szerelmet. Akkor az egy nagy ribi ????
2014. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nem 6ot, hanem 20at írkáltak itt előttünk, azért az kicsit sem ugyanaz. 20 az már komoly rib.ancságra utaló jel
2014. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekem a párom az első és az egyetlen minden téren. 10 éve együtt vagyunk, s egyáltalán nem érzem azt, hogy ki kellett volna próbálnom mást mert nincs viszonyítási alapom!


Minek viszonyítási alap, ha velünk minden rendben van, (szexuális téren is).

S nem fog rámjönni az érzés 40éves koromra, hogy jajj nem éltem ki magam fiatalon... Számomra nem az az élet/kiélés, hogy x pasival voltam...


Sokan mondják, hogy majd úgyis jön valaki aki... Nem, nem fog... Tisztában vagyok azzal, hogy a párom nélkül is le tudnám élni az életemet, de nem akarom. S mivel kitartok a dntésem mellett, jöhet akárki aki megtetszik nem lesz több ez pusztán egy kósza gondolatnál... Felül tudok emelkedni a környezet károsító tömegmanipulációján...


Szóval nincs olyan hogy mennyi lenne az ideális. Az a lényeg hogy szívből tudj boldog lenni, s ne csak felszínességből...

2014. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

# 17, nem értek egyet. Pl az egyik barátnőm kb most tart húsz körülinél. Nem, közel sem ribi. Ritka tisztességes nő, kapcsolatban nagyon korrekt, rendes. Alapjáraton is egy rendes, tisztességes, egyenes, őszinte ember. Egyszerűen még nem akar megállapodni, addig kalandozni akar. Na és ez kinek fáj? A testvérem szintén hasononló, jópár ismerősöm van még aki iylen kaliberű. Ellenben szintén jópár erköcslcsősz nőt ismerek, akik számítóak, szűzk(u)rválkodnak ahol tudnak, hátbatámadják a másikat és a szemedbe hazudnak.

A számok, azok semmik. Valaki így él, valaki úgy. Az a szánalmas, ha valaki ez alapján ítéli el a másikat, mert az bizony nem különb egy útszéli ribinél, aki látatlanban ítélkezik. Az iylen nőket nem értem, aki a saját nemét, nőtársát nem tiszteli, az férfiaktól, hogy vár el bármiféle tiszteletet?

A r(i)bancság, nem számoktól, hanem viselkedéstől és értékrendttől függ. Aki meghall egy számot, és már szitkozódik, ítélkezik, az pont annyi tiszteletet kap, mint amenynit ad másoknak. És nem mellesleg megrekedtek egy középkori szemléletnél is, amit nagyon sajnálok, mert az élet sokkal színesebb és szebb annál, minthogy megálljunk egy kijelölt határnál, mert úúúúristen, ha kettővel túllépjük már címeres k(u)rvák vagyunk. Mindenki úgy el, ahogy szeretne és neki jól esik, de azért másokat ne nézzünk már le ilyen ostobaságok miatt.

2014. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Neked kell érezned, hogy amennyi élményed volt eddig, az elég-e. Egyébknét butaság a KELL szó használata. Mondom, Te érzed, hogy mit akarsz.

Manapság trendi, ha több faszt fogtál, mint kilincset, pedig ez nagyon szégyellni való.


Nekem 5 szexpartnerem volt, 2 komoly kapcsolatom és kb. 10-zel csókolóztam. Sem nem érzem magam tapasztalatlannak, sem nem vagyok apáca. Ennyi nekem kellett, hogy értékeljem a mostani páromat.


24/N

2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!