Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján döntötök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntötök?

Figyelt kérdés
Következő a kérdés: adott 2 lány. Az első egy nagyon babaarcú, szép, kék szemű, szőke egyenes hajú lány (tipikus 'svéd' külső). A második szintén szép arcú, szőkésvörös loknis hajú kisördög, olyan tipikus 'ragadozó', erős szexuális kisugárzással (ami nem azért van mert kihívó, sokat mutató ruhákba jár, nem). Alakilag mindkettő nagyon csinos. A belső tulajdonságokat direkt nem részletezem. Melyikük fogna meg jobban?
2009. dec. 8. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben jó lesz mindkettő:D
2009. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkábba második lány de a belső tulajdonság is számit 20/f
2009. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első. Miért? Mert nekem a szolidabb csajok jönnek be.
2009. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.
2009. dec. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2
2009. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.
2009. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nyugi, nem minden svéd lány ilyen... Malmőben élek két éve, tapasztalom(:


a kérdésre visszatérve... a fiú lennék, és választanom kéne, szerintem inkább a második, de lány vagyok. :D

2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1.
2010. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!