Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet feloldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feloldani ezt a gátlást?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem tetszik. Korábban sokat szemeztünk, én kezdtem,és bátor is voltam. Ezek miatt a korábbi szemezések miatt kezdett el köszöngetni, ő köszönt rám először, pedig csak látásból ismerjük egymást. Most az van, hogy valamiért egyszerűen nem merek a szemébe nézni ahogy korábban. Mindig elhatározom ha találkozunk most megint bátor leszek, és nem megy. Ahogy meglátom, szinte menekülök, vagy ha összefutunk akkor sem nézek rá. Nem tudom miért van így, ti hogy próbálnátok magatokban ezt a kialakult gátlást (nem is tudom hogy hívjam) legyőzni, és ismét merni szemezni?
2009. dec. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te már megtettél mindent, most az ő dolga lenne az, hogy elhívjon randira.
2009. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak az a gáz, hogy lehet ezzel elbizonytalanítottam hogy ilyen hülye módon eddgi néztem, most meg nem mintha nem is tetszene...
2009. dec. 9. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Viszont azt írtad, hogy sokat szemeztetek, tehát azért jó sok ideje volt arra, hogy elhívjon. Esetleg nem érdeklődik irántad?
2009. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, volt ideje, több hónapja. Annyiban érdeklődik, hogy ahol vagyok, ő is a közelbe jön, szinte azonnal mindig, és lehet várja hogy nézzem, vagy nem tudom.. De őjabban már úgy csinálok mint ha ott se lenne. Ritkán is köszönök, megpróbálom nem észrevenni. De ő csak közel jön, mást nem tesz. Nincs barátnője azt tudom. Illetve nemrég szakítottak, de ő már akkor is nézett amikor még együtt voltak.
2009. dec. 9. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Azzal hogy úgy csinálsz mintha nem is vennéd észre, nem köszönsz és nem nézel rá azzal azt a hatást kelted hogy nem ő érdekel téged.


Én próbálkozok egy lánynál de ugyan így rám sem néz szinte, szóval már ott tartok hogy feladom mert nem éri meg már megint egy lány miatt szenvedni. Mármint én már odamentem hozzá és próbáltam beszélgetni, de úgy vettem észre hogy nem vagyok szimpatikus neki.. lehet nekem is fel kéne vennem azt a keménykedő rózsaszínpólós "menő srácos" stílust, mert úgy vettem észre hogy a szép lányokat csak ilyenek érdeklik.

2009. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ő nem érdekel téged*
2009. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!