Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le ezt a rendkívül zavaró gátlást?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, könnyen beszélgetek másokkal, nagyon laza a stílusom, könnyedén reagálok a helyzetekre, frappánsan kivágom magam a kínos szituációkból és nem szoktam stresszelni a dolgokon. A lányokkal is könnyen elbeszélgetek, ők is velem, ennek ellenére viszont mindig mikor szimpatikusabb lesz egy lány, egyszerűen nem tudok semmit mondani, hogy most hogyan hívhatnám el randira, hogyan flörtölhetnék vele, ha esetleg rám mozdul mit mondhatnék. Mert volt már ilyen párszor, és mindig jóval utána jöttem rá, hogy megint elszartam egy lehetőséget.

Ezért életemben egyszer hívtam egy lányt randira, aki normális módon elutasított. Kb. 5 percig zavart, aztán meglepően könnyedén túltettem magam rajt, semmit hetekig tartó depresszió, meg önbizalom csökkenés. Mégis ennek tudatában, mármint, hogy ennyire könnyedén kezeltem, mégsem vagyok képes a fent említett formában beszélgetni a lányokkal.

Jelenleg nem igazán van olyan lány, akit randira hívnék, viszont ha belegondolok csak ebbe az egy egzakt helyzetbe, máris görcsölök, hogy nem tudnék semmit se mondani neki.

Hogy győzhetném le ezt az egyetlen egy gátlást? Minden más formában jó értelemben "gátlástalan" vagyok, egyedül ez a gondom, hogy hogyan hívjam randira, vagy ha esetleg flörtölne velem, akkor ugyanolyan lazán kezeljem a helyzetet, mint máskor?


2010. júl. 18. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan lazán kezeld. Nekem is így volt ez, át kell ugranod ezt az akadályt, a többi lánynál már jobban fog menni...
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, simán feloldódom minden társaságban, tudok értelmesen beszélgetni, stb, ha valaki tetszik, meg se tudok nyikkanni, gyakran rá se merek nézni. Az alkalmakkor, amiket elszalasztottál, kettesben voltatok? Talán akkor könnyebb lenne, ha nem lennétek társaságban, akkor legalább azzal nem kell törődnöd,hogy mivel fognak utána cseszegetni. Pl. na, ő se olyan tökéletes,stb.
2010. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZerintem ezzel a többség így van.

Majd ha túl leszel az eéső 30-40 ilyen beszélgetésn, a következő 30-40 nyugisabb lesz - szerintem.

2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vágd pofán 2szer a lányt és ellazulsz
2010. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tipikusan ugyanez szokott lenni velem is, ilyenkor lehet kicsit hülyén érzed magad, de lazán csináld. ne arra gondolj hogy mi lesz a válasz. ha nem kérdezed meg nem adsz lehetőséget! nekem ettől a gondolattól száll el a gátlás.
2010. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!