Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok a csúnya pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok a csúnya pasi megbélyegzés egy férfira miért nem itt kezdődik (1. kép) és miért emeltétek fel a, , lécet" a csúnyasággal kapcsolatosan az átlagos pasikra is (2. kép)?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc, ezt látom, hogy már az átlagos pasi is csúnyának tekintendő a nők 80%-ának. Hihetetlenek, igény a plafonon, de a testükön kívül a legtöbb semmit sem tud felmutatni. A kérdés nem provokálás, hanem valós helyzet feszegetése.


[link]


[link]


Egyik sem én vagyok, mielőtt valaki ezzel jönne, de makacs tények ezek, amiket mondtam.


2014. febr. 15. 13:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Most mi a baj a 2. hajával?:O Az, hogy nem felnyírt kakaduhaja vagy ecsetfeje van? Így néz ki egy normális haj!
2014. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Én pont nem szeretem, ha ránézek valakire és árad belőle a "szexuális kisugárzás". A második férfival semmi baj nincs, egy rendes, normális embernek látszik."


Az a típus, akihez a nők 30 felett szívesen hozzámennek, mert "rendes ember" és "jól bánik majd a gyerekekkel". Aztán pár év múlva meg megcsalják, mert "kihűlt a házasságuk és nincs benne semmi szenvedély".

2014. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, belinkelnéd azt a statisztikát/publikációt, amiben kimutatták, hogy a nők szerint a férfiak 80%-a az ún. "csúnya" kategóriába tartozik és részletezik, hogy pontosan mik is a kritériumai az ebbe a kategóriába való tartozásnak?

Csak szeretném látni, hogy honnan jöttek ezek a tények a valós helyzetre vonatkozóan.

2014. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#12


Nem vagyok 30 feletti és kölyköket sem akarok, nekem simán csak szimpatikusabbak az ilyen emberek, ha amellett, hogy kedves, normális, még intelligens is. Unalmasnak sem tartom őket. Nem a "de menő vagyok megqrok mindenkit" féle viselkedéstől lesz valaki érdekes és izgalmas.

2014. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként írom, hogy nincs kisugárzása. Az öltözködéssel, frizurával sokat lehet javítani az összhatáson, na meg persze edzéssel. És nem azt hajtogatni, hogy "ilyen vagyok".
2014. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
A második nem ronda, de valahogy nem szimpatikus. Lehet, hogy csak a képen ilyen és élőben más lenne róla a véleményem.
2014. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi a második képen látható. Elhívna randira igent mondanék, a többi már a személyiségétől függ.


Mondjuk randira felvehet egy csinibb pulcsit, de egy erdőjárásra ez teljesen elfogadható ruha.


24/N

2014. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem ronda a 2., csak k.... átlagos, szürke, unalmas. Ránézek és az jut róla eszembe, hogy a személyisége is pont ilyen. Erről az illetőről pl. azt képzelem, hogy ilyen szép lányokkal jópofizó, szar poénokat eregető, mindenkivel korrekt, társadalmi elvárás szerint éldegélő, semmiben sem kirívó és szabályt megszegő ember. Tehát nem is tudnék vele 2 percnél többet beszélgetni. Aztán lehet, hogy totál nem is ilyen, csak ehhez a külsőhöz valamiért ezt társítom. Nekem nem az a fontos, hogy valakinek tökéletes modellférfi arcberendezése legyen, meg ki legyen gyúrva. Lehet ilyen átlag feje, mint ennek, nem érdekel ha gebe vagy van rajta egy kis fókazsír... csak legyen rajta valami egyedi, valami különleges amire felfigyelek, ami passzol az én ízlésemhez is meg kifejezi az ő személyiségét is.
2014. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, az arcával szerintem semmi gond nincs, átöltözni meg át lehet :)
2014. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#18-as, ne haragudj de ez nagyon felszínes megnyilvánulás volt. (17 és 19-es vagyok)
2014. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!