Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak eben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak eben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma lett volna a második randink, de tegnap kaptam a csajtól 1 sms-t, nem akarom hogy bármiféle kapcsolat legyen köztünk!!


22 F vagyok minden csajjal így járok, pedig elvoltunk meg minden, de milyen dolog az ilyen se az okát nem tudom se a telot nem veszi fel inkább kinyomja!

Nem ilyenek ismertem meg nem értem mi baja lehet!


Vajon megapprobáljam ma felhívni?

Ti csajok nekekte megváltozna azért a véleményetek? vagyis nem tudom mi a gond!


2009. dec. 9. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
és hát olyan sokat csalotam hogy nem tudok már elképzelni egy másik csajak hogy őszejőjek :S
2009. dec. 9. 12:28
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi csajjal
2009. dec. 9. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy sms-t írj neki. Azt talán elolvassa. A hívást kinyomja. Egy magyarázatot megérdemelsz. Aztán bármit is reagál fogadd el és többé ne keresd. Lesz majd más lány akivel hosszú távon is jó lesz.
2009. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívd fel, ne törődj vele, ne próbálj semmiféle kapcsolatba kerülni vele, még ha az utcán összefuttok is, max. köszönj neki.

Még ha nem is tetszel neki, elég illetlenség így lerázni valakit, úgyhogy nem érdemel meg. Próbálj nyitott maradni a csalódások ellenére is és próbálkozz továbbra is, mert egyszer eljön, aki hozzád illik és nem ilyen paraszt!

Én ennyit tudnék tanácsolni!:)

2009. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
írtam neki de még az okát sem írja meg :s
2009. dec. 9. 12:37
 6/8 A kérdező kommentje:
de úgy ata magát elő hogy ő hosszútáv kapcsit akar és én úgy viselkedtem volt Mozi meg Kajálás és ennyi pedig annyira őrült hogy ma talizunk én neeeeee :S
2009. dec. 9. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd felesleges írnod neki, vagy épp hívnod. Én magamból indulok ki, előfordult már velem is hogy egyszerűen meggondoltam magam, vagy jött egy jobb, vagy csak úgy rájöttem hogy semmi közös nincs bennünk, vagy egyéb kifogás, és volt olyan is hogy nem akartam közölni ezt a másik féllel. Tudom hogy ez gerinctelenség, de ez a könnyebb út.

Saját magad röhögteted ki ha hívogatod, nem véletlenül nem veszi fel... el kell fogadnod a döntését.

2009. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!!Engem a barátom hagyott úgy ott...h semmi ok,magyarázat csak egyik napról a másikra nem keresett!Össz vissz 1szer irtam neki h várom h jelentkezzen,s mindenki pl anyukám,barátnők mondták jelentkezni fog,hááát eltelt 3 hónaP azóta!!!!! Szóval lehet h meggondolta magát az a lány,vagy jött neki más!De te ne tedd azt,h megalázkodsz előtte ne hívogasd többé,mert keressen ő ha még akar vmit!!!! De most gondolj bele h ezek után menne még neked???ÍHa nem hagyd,ha igen meg várj ha akar vmit keresni fog,ha nem akar tőled semmit,meg úgysem keres többé!!! Bocsi ha nyers voltam,de így gondolom!21/l
2009. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!