Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne mégjobb? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne mégjobb? Hogy érhetnék el eredményt "csajozás" terén? 16\f

Figyelt kérdés
A lányoknál a magasság nagyon sokat számít? (164 cm vagyok) Nem tartom butának és csúnyának magam, de eddig még nem jött össze semmi, hogy tudnék felszedni egy lányt? Van valami bevált módszeretek?? Pl. Szórakozóhelyeken, bulikon, vagy suliban.

2014. febr. 16. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb dolog, ha beszélgetsz a lányokkal, és hagyod, hogy alakuljanak a dolgok.


Majd meg fogod látni, hogy lesz, akit érdemes randira hívni, míg másokat nem.


25/F

2014. febr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem jó ha csak alakulnak a dolgok és sodródsz mert nincsen benne tudatosság.

tudatosság és konkrét célok,tervek nélkül sokkal nehezebb.

a pua dologra keress rá.

2014. febr. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondok én neked egy jobbat. Tanulj, legyen jó fizető munkád és sok pénzed! Jártam egy PUB-ban. A fiú nagyon csúnya volt. Sok ragya az arcán stb... Úgy forgatta a kezében a 20 ezreseket mint a pénz számoló gép. Olyan barátnője volt, hogy leesett az állam. Egy igazi istennő!!
2014. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni.Nem vagy kórosan alacsony,mert ha kisebb lennél elméletileg még kaphatnál növekedési hormont orvostól.
2014. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!