Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek,h jobban tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,h jobban tetszem a lányoknak? 16 éves létemre 193cm vagyok, 88kg, szemüveges,a cerkám se épp a legnagyobb 14,5cm és még életembe nem volt semmi komoly,se komolytalan kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Ismerőseim nagy része azt mondja,h jó fej vagyok,mert szeretek hülyéskedni.
2008. okt. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az nagyon pozitív dolog, ha van humorod. kinek mi tetszik. egy vidám, vicces fiú ugyanúgy megtetszhet egy lánynak, sőt. a méretek így nem mondanak sokat az összkép, az összhang számít. ha elégedetlen vagy az alakoddal, sportolj, erősíts stb..

örülj neki, hogy magas vagy és nem kicsi. Szerintem legalábbis sokkal jobb, mintha minden lány magasabb lenne nálad. ha pedig kommunikatív, vicces, éretelmes vagy, az égvilágon semmi gond veled!

2008. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki milyen nem a külsőségeken múlig nagyobbrészben. Ha te elégedett vagy magaddal, azt más is észre veszi és úgy fog hozzád állni. Előbb érd el azt, hogy magaddal elégedett legyél.
2008. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szóval ha végre elégedett leszek magammal,akkor könyebb lessz becsajozni?
2008. okt. 11. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nem ennyire egyszerű a történet.
2008. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, kiszagoljuk :)

Nekem pld. semmi gondom nem lenne a magasságoddal, szeretem a magas pasikat - a legtöbben, elárulom, így vagyunk vele. Gondold el, milyen sikered lenne kosárlabdában! Csak kinyújtod a karod és besöpröd a sikert :) A 88 kg nekem most nem mond konkrétan sokat, ha felesleget érzel magadon, azt könnyű izommá átalakítani (az izomszövektek 10× súlyosabbak a zsírszöveteknél, ezért nem tudom most a kilót belőni vizuálisan). A szemüveg egyáltalán nem gáz, ha már így kiemelted. Én kifejezetten szeretem a különleges keretű szemüvegeket (nem Harry Potter-félére gondoltam).

A "cerkád" mérete nem fog sámítani, ha olyan kapcsolatba kerülsz :) A technikán múlik az egész. Én nem élvezném ha egy 30 centis "cerka" próbálna tövig belémnyomódni, fájna. Nem lesz ott gond :)

A humorérzéked tartsd meg! 16 évesen még nekem sem volt se komoly, de még komolytalan kapcsolatom sem, pedig sok megerősítést kaptam, hát én nem voltam kifejezetten válogatós, de mégis kivártam az Igazit :) Nem bántam meg.

Sok sikert!

2008. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak,köszi,ez adott egy önbizalom löketet!:D
2008. okt. 11. 23:00
 7/7 anonim válasza:
100%
16 évesen és ekkora magassággal épp itt az ideje hogy elkezdj egy kicsit gyúrogatni, és ha kicsit megszedted magad, akkor kicsit több önbizalommal minden jobban fog menni:) jah és ez a hülyéskedés dolog, szerintem a lányok szeretik a humoros pasikat de nem az idiótákat, szóval ezt tartsd szem előtt :P
2008. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!