Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hátrányban vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrányban vannak a szemüveges lányok a pasizásban? Fiúk nektek számít ha valaki szemüveges? Főként 14-16 éves fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17:23-sal teljes mértékben egyet értek! :D
2009. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
elég sokszor jobban néznek ki szemüvegben mint élküle ;D
2009. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha az archoz és stílushoz illő keretet hordasz, akkor szerintem javíthat. Én pl. szemüvegesen jobban mutatok mindenki szerint.

Sőt ma már divatból hordanak szemüveget, dioptria nélküieket, sok helyen olvastam már erről.

22/L

2009. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 6 szemüveges lányt ismerek közelről, ebből 5 jól néz ki szemüvegben és szemüveg nélkül is.
2009. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog nagyon relatív nekem speciel a nem szemüveges csajok jobban bejönnek, de ez minden pasinál változó és az is változó, hogy melyik csajnak áll jól, szóval ne parázz ha szerinted jól áll nyugodtan hordj szemcsit
2009. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
76%
sztem lányoknak jól áll a szemüveg
2010. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
egyáltalán nem, sőt! de ízlések és pofonok. mondjuk nekem sokkal jobban bejönnek a szemüveges lányok!
2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!