Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Unalmas átlagos külsejű,30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas átlagos külsejű,30 éves, de intelligens, kedves, önállóan-barátok, kapcsolatok nélkül élő pasi ne próbálkozzon a nőknél? Miért nincs egyetlen nő sem ha elfogadja, hogy unalmas vagyok és nem pörgök, mint a fogaskerék?

Figyelt kérdés
Én elfogadom az unalmas lányokat, de eddig kb 32 lánnyal ismerkedtem, mondtam, hogy nem vagyok pörgős, évente egy nyaralás, havonta csak 1 buli, kevés kiruccanás, nincs barát, így nincs összejövetelem sem senkivel. Egyetlen egy, ismétlem egyetlen egy lány sem tudta ezt elfogadni semmilyen körülmények között sem. Én elfogadom a lány össze hibáját, ha unalmas, azt is szeretem, sőt. Ennyi idősen nem fogok megváltozni, akkor egyedül halok meg. Rossz lesz, de bízom a csodában.
2014. febr. 16. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most te komolyan ezzel indítasz, vagy mi? Mondd még el azt is, h naponta szeded a viagrát, mert bízol benne, h egyszer majd magától is állni fog, meg azt is, h pipamocsokkal kenegeted a golyóidat, mert néha kidörzsöli a gatya, meg, h van egy k**va nagy szőrös szemölcs a hátsódon.

Amúgy egy másik unalmas, átlag alatti (de talán átlagos, mert manapság sok a csúnya hála Istennek, de itt komolyan neki kell megköszönnöm :DDD) külsejű pasi, aki 25 éves.

2014. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az igazi fájdalmat is enyhíti az idő.
2014. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel indítok, mert nem szeretek hazudni és nem akarom, hogy később csalatkozzon bennem. az a gond, hogy sokszor azt mondja 3-4 lány, hogy szerinte nem vagyok unalmas és megismerne. Aztán pár hé után kiderül, amit mondtam, hogy tényleg az vagyok, aztán sírva menekülnek. Holott előre mondtam. Nem fogok megváltozni ennyi idősen, bízom benne, hogy egy lány így elfogad.
2014. febr. 16. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Valamit biztosan csinálsz, nem? Ha mást nem, akkor dolgozol (gondolom), vagy tanulsz.... Így nincs időd "pörögni", de nem ettől leszel unalmas.

Én úgy látom, ha lenne barátnőd, akkor csak elmennétek moziba, színházba, túrázni, stb. stb. , nem?

Tényleg nem ezzel kell nyitni, és hazudni sem kell. Lehetsz őszinte. Megmondod, hogy sokat dolgozol, ezért kevés időd van barátokra - - de természetesen egy barátnőre több időt tudnál kisajtolni magadból. Továbbá a terveid ezek meg ezek. Aztán a többi alakulni fog szerintem. Fel a fejjel.

Ezek a lányok meg .... hát, válogasd meg, kihez mész oda, ha meg ilyen hülye p.csa, akkor menjen a fenébe.... Egyrészt az a harmincvalahány lány nem nagy minta, valakinek 300 csajhoz kell odamennie, amíg megtalálja azt, akit keres. Másrészt meg normálisnak tűnő lányok csak emiatt hajtottak el? Kétlem...

Nem is kell jól kinézni, szerintem elég, ha normális vagy, szépen beszélsz, nem azt látja a szemedben, hogy csak d.gni akarsz vele, és látja/mondod neki, hogy igenis vannak terveid (bármi.... kirándulás, tanfolyam, bármi...).

Amúgy k.rvára ne add fel a keresgélést, szerintem sikerülni fog. Amúgy meg még nagyon fiatal vagy, 35 felett kezdj el "aggódni". 29f

2014. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom, van rendes munkahelyem, rosszul sem keresek, vagyis 130-160 között van a nettó bérem. Napi 10 órát dolgozok, este hulla vagyok, nem megyek sehová. Beesek az ágyba, olvasok egy órát, netezek egy órát, majd tisztálkodás és alszok. Hétvégén sem megyek szinte sehová, mert egyedül nem jó. Néha kirándulok a hegyekbe, néha hetente egyszer sportolok, horgászok.
2014. febr. 16. 22:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha lenne párom és lenne motiváció, akkor bárhová elmennék vele. Van jogsim és egy régebbi autóm, de nagyvárosban nem nagyon tudok vezetni, vidéken persze bárhová.
2014. febr. 16. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj te is kellene fogsz a nőknek. A babaprojektjükhöz pontosan olyanokat keresnek mint te. Ez rendkívül szomorú de ez az élet rendje.
2014. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak az ember nem akar pótapuka lenni gy 35 éves kiélt nőnél.
2014. febr. 16. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudtam..! Hát a 18-22 éveseknek meg te nem kellesz...
2014. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ez egy átlagmagyar élete (de az átlagmagyar nem feltétlenül "átlagos", érted)? :) Ez a "normális", mindenki így csinálja, nincs okod aggódni, aki ezt nem fogadja el, az menjen a fenébe.

Tudom, hogy hihetetlen, de még fiatal vagy, nyilván változni fog még az életed, ne aggódj ennyit.

Én is hasonló helyzetben vagyok, a barátom is, és még nagyon sokan mások. És igen, ez vigasztaljon! :)

Melyik városban vagy?

2014. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!