Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miért kell pózer emós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért kell pózer emós r. ancnak lennem ahhoz, hogy találjak valami normális pasit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem figyel fel rám semmilyen helyes srác, de még a rondák is csak alkalmanként találnak meg. Egyszer már találtam egy fiút, aki kinézetre meg viselkedésre is normális volt meg minden, mégsem kellettem neki. Szerintem kifejezetten jók az adottságaim, az egyetlen hibám az, hogy nem vagyok kipingálva és nincs szétrondítva a pofán mindenféle piercingekkel. Vagy mi, ettől talán máris jobb lennék??
2009. dec. 9. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az emos(nak kinéző) lányok, de nem kéne otthonra :)


Normálisnak tartom magamat (persze nekem is van pár hibám), meg állítólag kinézetre is az vagyok, de most ha megyek az utcán ezt nem tudják mások, és így az összes csaj azt hiszi, hogy nincs normális fiú a Földön (ami lassan igaz).

Én meg pont hogy azt hiszem, hogy nincs (sok) normális lány, csak a kis nyávogós ri*ancok.

2009. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyszer darknak öltöztem egy buliban, és fel akart szedni egy dark fiú. Kérdezte, miért nem látott eddig semmilyen buliban, megmondtam neki, hogy nem is vagyok dark, csak most így öltöztem, egyébként átlagos ruhákat hordok. Erre nagyon meglepődött, kiábrándult és már nem is érdekeltem annyira. Elég szórakoztató volt :) De érdemes kipróbálni!
2009. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
pózer ribanc sztem eleve visszataszító hátmég ha emós akkor azt sem tudod róla fiú-e vagy lány vagy vmi határeset......sztem ha fel akarod magadra hívni a figyelmet és nem megy 1 szőke hajszín megoldaná a problémád :)
2009. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

én pl nem birom az emos csajokat. sőt, az ismerőseim közül is csak kevesen vannak akiknek ez bejön.

16/F


Ui.: Linkelsz képet? :D

2009. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Már bocs, de normális pasik nem buknak pózer emós r.ancokra. :)


És a világ térben és időben létezik, javaslom, hogy bátorkodj keresni egy kicsit idősebb korosztályban neked tetsző pasit, azok általában már érettebben is gondolkodnak. (messze lakó és különben is 25/F)

2009. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
"egy szőke hajszín feldobna" pff...ez aztán a válasz...ha szép lány,akkor nem attól lesz szebb,h milyen színű a haja...amúgy meg(gondolom pasi vagy),mielőtt ilyen könnyen dobálózol a szőke hajszínnel,adj a kedves kérdezőnek legalább 10-20 ezer forintot minimum(mert tegyük fel sötét hajú,és fodrász azalatt nem szőkít)de aztán ne fintorogj ha citromsárga elégett haj lesz a végeredmény.Bocsi tudom,h nem a kérdéshez kapcsolódott(amúgy már fentebb válaszoltam egyszer),csak olyan idegesítő,ahogy a pasik megtervezik h a lány h nézzen ki,mintha az olyan egyszerű lenne...na és persze ingyen vannak ezek a dolgok ,ne felejtsük el...:P
2009. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég hosszú és elég sötét hajam van, ráadásul hullámos, és nekem így tetszik, erre is mondtam pl hogy nincs az a pénz amiért platinaszőke kék meg rózsaszín csíkos nyílegyenes förtelmet csinálnék belőle :D Bocs az inkógnitóért, de vannak elég puruttya ismerőseim akik ha rájönnének hogy itt vagyok, egy évig ezzel baszogatnának.
2009. dec. 11. 17:25
 18/22 anonim válasza:
15:21-es ezt nem sértésnek szántam. DE a tudomány bebizonyította h a szőke haj azért alakult ki h a nők kitűnjenek a barna,fekete tömegből(bocs). Szal még mindig ez az úgymond legtermészetesebb módja a figyelemkeltésnek. az utcán vagy máshol nincs rádírva a kisugárzásod, csak ha már beszéltek veled. ahhoz pedig oda kell menniük
2009. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ok,ok.de ott van,amit leírtam(mellesleg én nem egy lázadó barna vagyok,hanem szőke)de nem hinném,h vkit az fog széppé tenni,h barna-e v szőke.Gondolkozz,h te egy szép,sötét hajú lányhoz mennél-e oda az utcán v egy csúnya szőkéhez:))a kisugárzás meg nem csak akkor érződik,ha már beszélsz vkivel.
2009. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 FFDP ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy minket egymásnak teremtett a sors :) Nem küldenél egy privátot? Vagy írnad le az e - mail vagy MSN címed? Már, bocs, hogy ezt itt.
2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!