Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néha nagyon akar találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nagyon akar találkozni, máskor viszont olyan, mintha nem is akarná igazán. Miért?

Figyelt kérdés

1-2 napig mondogatja (írogatja facebookon), hogy találkozzunk, én nem érek rá, és ezt írom is neki, aztán mikor pár nappal később felhozom, hogy találkozhatnánk, akkor meg kicsit olyan, mintha nem is akarná igazán. És ez már nem először fordul elő. Többször terveztük már a talit, de valami mindig közbejött valakinek (főleg nekem). Még sosem találkoztunk, de már nagyon akarok... A mostani helyzet, h tegnapelőtt "győzködött", hogy találkozzunk, de hát nekem nem volt jó a tegnapi nap (amikor találkozni akart). Holnap v holnapután találkoznék vele, de már nem merem mondani neki, mert nem akarok olyan reakciót kapni, amiből az jön le, h nincs is kedve hozzá. Szerintetek miért reagál így? Nem tehetek róla, hogy mindig olyan időpontokban akar találkozni, mikor nem érek rá... Most hogy kérdezzek rá, h találkozunk-e holnap, úgy, hogy ne legyen ciki, ha elutasító választ kapok?

18/L


2014. febr. 18. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki egy napra,ami jó lenne amúgy,hogy nem jó.

Ha találkozni akar,akkor mondd,hogy mégiscsak jó.

Ha itt elkezd habozni,akkor sz..r van a palacsintában.

2014. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg,hogy melyik nap nincsen a csajával és akkorra ütemezd be a randit.

mert most volt valentin,utána gondolom együtt voltak hétvégén,így persze,hogy nem ért rá.

de a héten ez lecseng és akkor tud rád is időt szakítani.

2014. febr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem direkt akkor akar találkozni, mikor nem érek rá, csak mindig pont így jön ki. :D Valentin napra is beszéltünk egy talit, de az sem jött össze (miattam).
2014. febr. 18. 01:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg.
2014. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!