Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljes élet szűzen, soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes élet szűzen, soha egyetlen barátnő nélkül,31 évesen, rendes munkahellyel, szerető családdal,2-3 igazi baráttal teljesen lehetséges?

Figyelt kérdés
Remélem, egyelőre jól érzem magamat így. Remélem más is van így és tudják, hogy ez így jó vagy sem.
2014. febr. 18. 23:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, hogy én hogy látom: jobb volt szüzen, mert akkor még tudtam, hogy milyen a dolog, nem is hiányzott annyira mint így, sok-sok szex nélküli év után.

A barátok a legfontosabbak. Nekem az sincs, és nagyon-nagyon rossz, hogy senkivel nem tudom megbeszélni a gondjaimat.

2014. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!


Ha majd akarsz utódokat akkor lesz necces a dolog.

2014. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%

Teljes életet lehet így élni de teljes értékű férfi soha nem leszel, ha nincs melletted egy nő.

Kivétel persze az, ha a vallásod miatt fogadtál cölibátust.

2014. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem a vallásom miatt, de kb 20 elutasítás után 3 éve minden próbát feladtam, mert annyira magam alatt minden egyes elutasítás után, hogy hetekig kerestem önmagam. Ez pedig nem kell nekem, mert a munkámra is kórosan hat és nem tudok teljesíteni. Köszönöm kedves lányok (mind átlagos volt) a nagylelkűségeteket, hogy egyikőtök sem tartott engem alkalmas férfinak.
2014. febr. 18. 23:55
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
sirankozassal nem mesz semmire!nem kell ilyen hamar feladni majd ha oregpapa leszel egyedul akkor sirj!
2014. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Szerettem volna egy utódot, egy fiút, mert anyám (sajnos csak ő él) nagyon szeretett volna nagymama lenni, de csak az egyik fél próbálkozása és a másik fél folyamatos elutasítása nem elég ahhoz, hogy összejöjjön egy kapcsolat, egy család és a gyerek. Így erről már lemondtam. Ezért van ez, hogy a rendes törődő, becsületes srácok nem kellenek és csökken Mo népessége is így szép lassan. Köszönöm lányok. Én megváltoztam értetek, ti nem. Köszönöm...
2014. febr. 18. 23:59
 7/42 anonim ***** válasza:
98%

20 elutasítás? Engem csak az utóbbi 1,5 évben nagyjából 50-en utasítottak el.

24/F

2014. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

És próbálkozás nélkül milyen férfinak tartod magad? Miért kell más megerősítése ahhoz, hogy lásd a valódi személyiségedet,ön/énképedet?


Én pl nagyon jól el vagyok egyedül napközben,amíg lefoglalom magam,munka,takarítás,főzés...de este,mikor egy újabb nap ismét egyedül fekszem le,akkor rájövök, hogy tök rossz ez így és bármit megadnék, ha egy férfi hazajönne este hozzám és mellém térne nyugovóra.


A szexet meg sem említem, hiszen tényleg ki lehet bírni szex nélkül.

2014. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%

a technikai,taktikai,kommunikációbeli és kitartásbeli hiányosságaidért nem a nők a felelősek.

A félénkségedért és fejlődésre képtelenségedért csak magadat okolhatod.

2014. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%
Ne hibáztass minden nőt, amiatt, hogy valamit te elrontottál, mert itt valószínűleg te ronthattál el valamit. 31 évesen még nem késő keresgélni ( aki keres az talál ). Engem vagy 100-an utasítottak el, mire megtaláltam azt az 1-et, akivel úgy érzem le tudom élni az életemet. 28 voltam mikor elveszítettem vele a szüzességemet, azóta is együtt vagyunk. 29F
2014. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!