Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan izgassam a fantáziáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam a fantáziáját a leghosszabban annak a fiúnak, akivel a kapcsolatunk barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek normális válaszokkal. több alkalommal is lefeküdtünk. Volt olyan alkalom, hogy nem élvezett el és kicsit olyan mintha miattam lenne. talán nem húztam eleget az agyát. ( ilyenkor jönnének a leoltó hozzászólások, hogy én vagyok szar az ágyban, de ezt hagyjátok ki. Vegyük úgy hogy jó vagyok az ágyban és segítsetek kérlek így :) )

2014. febr. 21. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Feküdj le velem én tuti elélvezek.Jól seggbedurrantalak.
2014. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

a szex gusztustalan, undorító, és fertőzésveszély fő forrása


egyetlen célja az emberi szexuális örömök kiélése, és az emberi populáció fennmaradása


én 42 éves vagyok, és még szűz, teljesen boldog, jól érzem magam,

büszke vagyok a szűziességemre

2014. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó válaszoló wtf. :D
2014. febr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

nem jó a gondolatmeneted.

ha még tovább húzod az agyát,akkor nem csak elélvezni nem fog,de fel sem fog állni neki.

pont fordítva cselekedj.

legyél kezes bárány,vagy kezdeményezz és töröld ki a szótáradból a nem és a most nem szavakat.

az ember nem azért tart szeretőt,hogy még az is kéresse magát,meg húzza az agyát.

felhőtlen,akadálymentes nagy dugásokat akar a lehető legegyszerűbb és legrövidebb úton elérve.

2014. febr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ne beszélj. Lehet azzal lombozod le, hogy szóra nyitod a szádat, ha csendben maradsz, akkor sosem jön rá, hogy mekkora hülye vagy. Némán tedd a dolgod, cuppogj és nyögdécselj, de nem beszélj.
2014. febr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!