Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem leszólásokat kérek, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszólásokat kérek, hanem tanácsokat (részletek lent)?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Még a fősuli mellett elkezdtem dolgozni egy éve.

Egy műszakos a munkahelyem. reggelhéttől, délután fél-ötig dolgozom.

A hétvégéim szabadok.

Egy három hónapos kapcsolatom volt ez alatt az idő alatt egy 2 évvel idősebb lánnyal, akinek hasonló volt az időbeosztása. (De dobott egy idősebbért.)

Neten jöttünk össze, de nem volt egyszerű.


Az lenne a kérdésem, hogy ilyen lehetőségekkel, hogyan tudnék ismerkedni?

Igényem van a párkapcsolatra, de az internetes oldalakon 1000000 éve ugyanazok vannak. A lányok semmilyen levélre nem válaszolnak, írhatok akármit.

Sportolok, nem is a "bányából küldtek".


Bármilyen tanácsot elfogadok.



2014. febr. 21. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél ide ki egy képet, jobb ötletem nincsen
2014. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz.
2014. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető okokból, nem itt tenném magam közszemlére :/
2014. febr. 21. 13:24
 4/7 MrPifta ***** válasza:
nem csak az interneten lehet ismerkedni, hanem a való életben is
2014. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. olvasol is?!?!?!?!
2014. febr. 21. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Melohelyen, fosulin nincsenek nok? Hetvegen menj el a haverokkal, csinaljatok hazibulit, beszeljetek meg, hogy mindenki hozzon olyan embereket, akiket mas tarsasagbol ismer.

Vagy kerd el a szamom ;) Na jo az utobbi csak egy vicc volt, bocs.

2014. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Marad a szokásos utcán/tömegközlekedési eszközön való megszólítás, kávézókban, könyvtárakban beszélgetés kezdeményezés, stb. A disco-t kifejezetten nem ajánlom, mert a hangos zene és nem tudsz rendesen kapcsolatot teremteni! De mondjuk a viszonylag halkan, háttérben szóló zenével ellátott klubok egész jó ismerkedőhelyek.


Az hogy "hogyan", az a te dolgod. Mindenki tudja hogy kell, így a kérdés értelmetlen. Odamész, köszönsz, bedobsz egy mondatot a semmiből, amire tud reagálni, és már el is indult a beszélgetés. Ennyi. A személyes körülményeid/múltad/előző kapcsolataid az ismerkedés folyamatában pedig egyáltalán nem játszanak szerepet, maximum annyira, hogy neked gátlásokat biztosít. Ennyi.

2014. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!