Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem kaptam semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem kaptam semmit a barátomtól névnapomra?

Figyelt kérdés
felköszönte, de nem kaptam semmit, kicsit rosszul esik. mondjam el neki?
2014. febr. 19. 17:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
én még sima ismerős csajoknak is adok, csak úgy haverságból ilyen apróságokat. :) barátod ilyen :D
2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Na, de felköszöntöt Zsuzsa?

:D

2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a helyes íráson és a fogalmazásod miatt jobban agódnék
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
"more, máskor ajándékot is hozz, mert nekem nem elég, ha csak azt ide böfögöd, hogy boldog névnapot. Anyagias pitsa vagyok, és a tárgyilagos dolgok többet jelentenek nekem."
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Névnapra felesleges ajándék. Kivéve ha még nem múltál el 10. Akkoriban nekem is rosszul esett volna.
2014. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

szia Zsuzsanna:D

boldog nevnapot

ez csak egy nap. a nevedet unneplik es nem teged..

ne fujd fel

Orulj h felkoszontott:)

2014. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Nem nem gáz... Ne mond neki! Miért kellett volna kapnod bármit is!? Lehet hogy csak nem volt pénze ideje venni csinálni valamit! Vagy csak úgy gondolta hogy minek? Azt mondtad felköszöntött szóval nem elfelejtette. Inkább értékeld mások ennyit se kapnak sokszor!
2014. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát én a név naoal ugy vagyok hogy szülnnapomkor kérem az ajándékot, aki agya ugy isXD
2014. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

nekem anno még azt se mondta, h boldog névnapot. szóval...

amúgy én is elvárnék vmi virágot vagy csokit minimális gesztusként. de ez családi szokásból ered.

2014. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy a névnapra hülyeség bármit is venni, kb azt sem tudom az enyém mikor van, nem hogy másoké :D
2014. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!