Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátomtól nem kaptam semmit névnapomra megmondjam neki hogy rosszul esik? Hogy?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 17:02
 1/8 anonim válasza:
szerintem várj még vele, de mindenképp mond meg ha tényleg nem is jutott eszébe
2014. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megfeledkezett róla? Sajnos egyszer velem is előfordult, hogy elfelejtettem a barátom szülinapját, pedig 1 héttel előtte már mindent előkészítettem...
2014. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem felejtette el talàlkoztunk már azóta és mondta felköszöntött de még csak egy bonbont se kaptam
2014. febr. 6. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet náluk ez nem szokás. Mi sem ajándékozunk névnapkor, csak szülinapkor és karácsonykor. Ne vedd a lelkedre, főleg, hogy ha fel is köszöntött ( igaz ajándék nélkül).
2014. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A névnap szerintem nem is ünnep. Kár lenne ezen sértődni. Felköszöntött. Ha nagyon bánt, mondd meg neki, hogy jól esett volna egy bonbon.
2014. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre. Nem mindenki csinál ezekből nagy ügyet. Mondjuk egy szelet csokival meglephetett volna. 150 Ft-ja csak lett volna erre. Szerintem ez inkább elvi kérdés nála, nem a pénz. Beszéljétek meg, mert elcsúszhatnak dolgok ilyeneken.
2014. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne viccelj már.. az enyém azt se tudja, h mikor van, hanem én mondom neki, ő meg felköszönt, de csak szóban, nem annyira lényegesek az ajándékok, az a fontos, h milyen vele..
2014. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez neked rosszul esett, igen mond ki.

Ne hordozd magadban a tüskéket.

2014. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!