Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lehet csak 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehet csak 20-25 éves lányok válaszoljanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék valamit megérteni...tételezzük fel, hogy megismerkedtek egy fiúval (legyen mondjuk 26 éves), már az elején megvan a kölcsönös szimpátia nem csak szóban hanem a testbeszéd is arról árulkodik, hogy nagyon is megvan a kémia köztetek.


Nincs barátotok, tökre elkezdtek kötődni a sráchoz és ti is keresitek őt ha épp nem keres titeket.


Mégis amikor a srác randit kér tőletek, akkor azt mondjátok, hogy inkább nem legyünk csak barátok.


Mégegyszer hangsúlyozom, minden megvan köztetek és a lánynak sincs barátja.


Ilyenkor miért utasítjátok vissza az egészet?



2014. febr. 24. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehetetlent kérsz.


21/F

2014. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van...nem tudják a nők sem mit akarnak...
2014. febr. 24. 08:52
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én senkit nem utasítok vissza.(csak ha nincs elég anyagi ösztönző).A pun@ci így vagy úgy pénzbe kerül,csak más a mérték.Ha spurr vagy,csináld magadnak,ne Itt sírj.A kérdésedre a válasz lefordítva:Nem vagy az esetén,nem ilyen fiút akarok,teljesen félre érted,nem akarlak megbántani,mert bunkónak fogsz tartani,lehet hogy másra még Jó lessz.
2014. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert az "árulkodó testbeszédet" meg a "megvan a kémiát" a legtöbb esetben csak képzelik fiúk. Rengeteg fiú minden mozdulatot úgy vesz, hogy a lány is akar valami többet, pedig a legtöbb esetben erröl szó sincs.

Ha véletlen rájuk néz egy lány vagy netán elmosolyodik, akkor azt már úgy veszik, hogy felszólította öket arra, hogy "irány az ágy". Ezen kivül az, hogy nincs egy lánynak barátja, közel sem jelenti azt, hogy feltétlen, sürgösen kell neki egy.


Elég sok fiú van, aki szimpatikus, akivel szivesen beszélgetek, de ez NEM jelent semmi többet a szimpátiánál. Az igen kínos, amikor haverként állok valakihez és utána randit kér.

2014. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor miért küldtök árulkodó jeleket?? Miért értek pl feltünően hozzá a pasihoz és feltűnöen gyakran..nem konkrétan a két lába közé persze nem kell félre érteni. ? Csodálkoztok, hogy randit kérnek ha egyszer gyakorlatilag felkínálkoztok.


Tényleg jobb lenne, ha abszolút nem is udvarolna egy pasi sem? Előbb utóbb eljön az ideje..Nemcsak én vagyok így

2014. febr. 24. 09:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Mint pasi jó vagy nála,de felrakott csak a polcra. Jobbat akar! (Van kocsid pl.?)
2014. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) annyira tipikus kérdés ..igen van
2014. febr. 24. 09:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Diesel?
2014. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Akinek nem kellesz rövid időn belül, azt hagyd a francba! Ennyire sok időd van? Nekem nincs! Szerintem az élet rövid ahhoz, hogy egy magát össze vissza kérető csajra várjak, van még bőven csaj rajta kívül is, mit képzel magáról, hogy szórakozik velem? Szórakozzon mással, én meg dugok pl. a barátnői közül egy másikkal. Aztán akkor meg eheti a méreg meg az irigység. Tipikus hülye csaj hozzáállás, és mindig ez van, aztán meg bánják meg kapkodnak, meg lerí róluk a féltékenység meg az irigység és a rosszindulat.
2014. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan,már nem érik be a kocsival,nem nagy cucc.Talalnak érettebb pasit,aki el is tartja.Neked meg marad a "Barátság".-egyébként ha nagy az egod,könnyen belekepzelsz akármit egy mozdulatba.
2014. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!