Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy ilyen fiúnál? Ha igen, hogy kezdjek bele anélkül hogy kitálalnék neki?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunk útján már majdnem évek óta ismerjük egymást, de a kapcsolatunk a kedves ismerős és a barátság között megállt. Csak akkor találkozunk amikor a fent említett közös barátunkkal találkozik. A egyszer ettünk egy tányérból (ami annyit jelent hogy kiette a gombát a kajámból, amit megengedtem neki:)). Amikor beszélünk akkor megnevettetjük egymást, és van hogy ha viccesnek találunk egy helyzetet össze nézünk és nevetünk. Az se kizárt hogy nem az én típusú lányok jönnek be neki mint én.

én 13/L ő 16/F



2014. febr. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez igy esélytelen
2014. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2014. febr. 24. 17:29
 3/8 anonim válasza:
szerintem, lehetséges hogy ha most nem is, akkor idővel biztos többet fog érezni a barátságnál. ezt azért gondolom így, mert kedvel, különben szóba se állna veled, másrészt meg ha nem talál magának barátnőt, akkor beleszeret a lánybarátjába, mert a többi lányt unalmasnak találja, és rájön hogy azért vagytok barátok mert veled nem unalmas lenni és kijöttök egymással, és utána már a barátságból több lesz ... ez az én véleményem tapasztalatból mondom és nem kizárt dolog mert a fiúknál ez így szokott lenni.
2014. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. febr. 26. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet tudni. mondjuk még nagyon fiatal vagy, talán később alakul.
2014. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13 évesen miért kell fiúzni? várj még pár évet az egésszel.ne akard korán elkezdeni mert nem jó...

lehet ő is kislánynak gondol azért nem közeledett.ha akarna valamit az említett évek során már számtalanszor megtehette volna.

2014. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

kedves 2. válaszoló: szerintem nincs igazad.lehet veled előfordult ilyen de ez nem jelenti azt hogy biztosan megtörténik a kérdezővel is.nem biztos hogy akar majd többet a fiú. csak barátként is lehet kedvelni valakit.nem lesz belőle feltétlen szerelem. én is jóba vagyok fiúkkal,kedvelnek mégsincs több köztünk.olyannal is szoktam beszélgetni akivel közömbös a kapcsolatom...

2014. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer ettetek egy tányérból? Komolyan? Ez egészen elképesztő és fontos részlet! Így már tudom a megoldást!
2014. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!