Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha pl. egy buszmegállóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl. egy buszmegállóban többször rám néz egy nő, és visszamosolyog, akkor hogy kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Abból kiindulva, hogy már tudom, hogy tetszem neki, és ő is tudja, hogy tetszik nekem.

Csak kéne pár támpont, amivel el tudom kezdeni, illetve életben tudom tartani a beszélgetést, ha esetleg épp nem jut az eszembe semmi, és a helyzet sem adja magát, hogy ne azzal indítsak, hogy "Látom tetszünk egymásnak."

Elvégre nekem kéne irányítanom a dolgokat.

Mik azok a témák, amik se nem túl közvetlenek ilyenkor, de ugyanakkor előreviszik az ismerkedést?


2013. nov. 3. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Épp nevet rajtad, hogy mit gondolhatsz:)
2013. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szüleid nem mondták,hogy ne állj szóba idegenekkel?:D
2013. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem az azt jelenti van valami az arcodon és vicces
2013. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mást néz , nem téged.
2013. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy emlékezteted a 10éves kisöccsére.
2013. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na és honnan tudjátok hogy bejöttök egymásnak? :D Meg hány évesek vagytok? Még soha nem beszéltél vele?
2013. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

b.kker sajnos tényleg ilyen hülye kis tapasztalatlan vagyok, hogy nem tudom, tudjak meg róla minél többet, de úgy, hogy ne legyek túl nyomulós, viszont éreztessem, hogy tetszik nekem.

Segítsetek már légyszi. Ciki ilyeneket a haveroktól kérdeznem.

2013. nov. 3. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Most éreztetni akarod hogy tetszik neked? Akkor ezek szerinte nem tudjátok hogy tetszetek egymásnak? Valami pontosabb infót azért írhatnál mert így senki nem tud segíteni. Meg pl egy kort leírhatnál, mert itt az sem mindegy.
2013. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy, mint egy ismerőst. "Szia, mi újság" vagy valami, onnan már adja magát a beszédtéma.
2013. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!