Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok rengeteg nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok rengeteg nővel, de egyiknek se kellek. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Az a fajta ember vagyok, aki boldogtalan ha nincs valakije, akit szerethet és aki szeretheti. 16 éves korom óta boldogtalan vagyok, egyedül az a három év telt boldogan, amíg barátnőm volt (22 éves koromtól 25-ig)


2013 májusa óta sok lánnyal próbáltam ismerkedni neten (kb 8), közülük hattal élőben is találkoztam, de mind kikosarazott azzal, hogy nincs meg a kémia.

"Kedves, közvetlen ember vagy szerintem...széleskörű érdeklődéssel"

"Emberileg kedvellek, hasonlítunk dolgokban, jófej vagy..."

"Szoval nagyon figyelmes vagy, meg jofej vagy es nm ereztem magam rosszul veled"


Úgy érzem teljesen belefásultam, el vagyok keseredve, hogy senki sem vonzódik hozzám, mint férfihoz. Elvesztettem teljesen az önbecsülésem és bátortalan vagyok bármit is kitalálni, bármit is mondani, bárhogy is viselkedni. Egyszerűen ahhoz sincs kedvem, hogy nekiálljak gyúrni, mert nem érzem azt, hogy megéri gűriznem vele.


Mit kellene tennem, hogyan kellene ismerkednem. Mit csináljak? Csak akkor van kémia, ha jól nézek ki? Mert úgy érzem viselkedésileg senkinek nem volt problémája velem, de egyszerűen mindegyik barátnál többnek nem akart gondolni.


2014. febr. 7. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nananana..ne veszítsd el az önbecsülésed! Hidd el te is értékes ember vagy.Kösd fel a nacit!Ne legyél bátortalan nyuszi...
2014. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
F/26 btw
2014. febr. 7. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
A képlet egyszerű: ha nem nézel ki jól, nem lesz jó nőd.
2014. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kell pénz,és bunkóság.

Kérdés: Neked egy olyan lány szívesen kéne,aki 1-10 skálán annyi mint te?

És itt a megoldás: Menj csak el gyúrni,biztos megéri. És ezen nem kell stresszelni,főleg nem itt. És NE neten ismerkedj,ha nem akarsz csalódni.

2014. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A képleted egy fas*ság... Feküdj le, késő van. Kérdezőnek meg fel a fejjel és gyakorold az önbecsülést előbb.
2014. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak nem tudsz kitörni a barát zónából... A kinézet rohadtul nem számít csak legyen valami jó szöveged amivel feltudod magadra hívni a figyelmet. Tegyük fel, hogy ki vagy gyúrva és pont olyan leszel mint azok a kis tökéletes cuki-muki pávagyerekek? (akikből nagyon hirtelen sok lett mostanság) Semmi sem fog változni akkor sem nyugi. Azért mozogj, hogy jobb legyen a kedved és ne mások miatt. Ameddig ilyen depresszíven állsz hozzá, addig ne is reménykedj, csinálj valami mást inkább helyette.

Én azt mondom, hogy a kisugárzás meg a duma kell, hogy pöpec legyen.

2014. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Borzos Kutya válasza:

Ebben a helyzetbe vagyok én is! Öcsém! TEDD ODA MAGAD!!! Szarni bele! Az élet azért edz, hogy tökéletes légy a nagy Ő számára.

Járj el gyúrni. Hidd el sokat tesz. Én is ezt teszem. De fel a fejjel. Nem szabad elcsüggedni. TEDD ODA MAGAD!

2014. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg magaddal nem vagy rendbe, addig miért érdeklődjenek a csajok???? Másképp fogalmazva: ne attól legyél jól, hogy van csajod, hanem attól lesz csajod, hogy jól érzed magad alapból. Értem??
2014. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már 2 éve így élem az életemet. már nem is akarok rajta változtatni. Megbékéltem a sorsommal.
2014. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!