Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit gondol magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondol magáról ez a pasi? Nők, ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig két alkalommal "randiztunk". ő 30 éves férfi, vonattal jött le hozzám (vidéken lakom) - ezzel nincs is gond. a hidegben csak sétáltunk, azt se kérdezte meg innék-e valamit. második találkozáson felmentem pestre, mondta majd elvisz étterembe. a burger kingbe vitt. ezen kicsit csodálkoztam, és amikor indultam, elköszöntem, és ő fel sem állt, csak ült tovább és úgy köszönt el. szerintem ez elég nagy illetlenség. nyilván nem várom el, hogy lesegítse a kabátomat, de pl. az ajtón alap lett volna ha előre enged. egyébként albérletben lakik, szobát bérel egy barátjával, tehát egy szobában laknak KETTEN!, munkája nincs, a nagy lehetőségre vár, egyetemre sem járt. és ezek után még próbált fogdosni, és hívogat hogy mennyire kedvel, és szeretne velem lenni. de könyörgöm nem esik le neki hogy nem egy súlycsoport vagyunk? jó, ez most durván hangzik, de nekem van autóm, lakásom, egyetemre járok... és ráadásul a burger kingben még fizettem is a saját részem! lányok, nők, ti erre hogy reagálnátok?
2014. febr. 28. 02:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Kérdező en vállalkozó vagyok írj es majd küldj képet talán szóba jöhetsz :) és ha jo kislány leszel meghivlak :)
2014. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Hú milyen nagyágyú lehet az előző ha itt, így próbál valakit felszedni :D
2014. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
11-est kicsit kianalizálom. Szóval ő vállalkozó, de akkor meg mi van? Semmit nem jelent. Küldjön neki a kérdező képet, remélem csak akkor teszi meg, ha ő is küld a kérdezőnek. Így viszont ő is csak talán jöhet szóba, a meghívásra pedig pont nem szorul rá a kérdező.
2014. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért randizol vele egyáltalán?!
2014. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Vállalkozó hős hódító!

Inkább ne kamuzz, és tanulj meg magyarul, mert az nem nyerő, hogy egyik szóban van ékezetes betűd, a másikban már nincs.


te inkább egy unatkozó kis diák vagy, aki álmodozik a jövőjéről :)


Menő vállalkozó nem itt fog és így partnert keresni LOL

2014. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

11! azt elfejeltettem írni, hogy meleg vagyok, így pasi vagyok én is. de szívesen küldök képet, ha te is, és talán megütöd a mércét :D:D


Amikor először randiztunk akkor nem tudtam mi a helyzet, másodszorra meg gondoltam megérdemel még egy esélyt. amúgy befele én mentem elöl (nyitottam magamnak) kifele meg kisétált előttem. érdekes emberek vannak :D

2014. febr. 28. 21:41
 17/37 anonim ***** válasza:

Kedves meleg barátom! Ne hagyd, hogy bunkózzanak veled! Fogsz te még normális hozzáálású pasit is kapni, addig pedig csak ezt tudom neked ajánlani: [link]


Igaz, lányokról beszél, de rád is igaz.

2014. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

páran privátot is írtak, szóval itt egy kép:

[link]

igaz, ez nem én vagyok, de a kaliber hasonló;)

2014. febr. 28. 21:55
 19/37 anonim ***** válasza:
Meg is műttetted magad? látásból ismertem egy ilyesmi fiút az egyetemen, de olyan sokan bántották, hogy szegény nem mert szóbaállni idegenekkel, ha látta, hogy valaki oda akar menni hozzá, már le is lépett. :(
2014. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Kép alapján amúgy elsőre meg se mondanám, hogy fiú vagy.
2014. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!