Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit gondol magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondol magáról ez a pasi? Nők, ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig két alkalommal "randiztunk". ő 30 éves férfi, vonattal jött le hozzám (vidéken lakom) - ezzel nincs is gond. a hidegben csak sétáltunk, azt se kérdezte meg innék-e valamit. második találkozáson felmentem pestre, mondta majd elvisz étterembe. a burger kingbe vitt. ezen kicsit csodálkoztam, és amikor indultam, elköszöntem, és ő fel sem állt, csak ült tovább és úgy köszönt el. szerintem ez elég nagy illetlenség. nyilván nem várom el, hogy lesegítse a kabátomat, de pl. az ajtón alap lett volna ha előre enged. egyébként albérletben lakik, szobát bérel egy barátjával, tehát egy szobában laknak KETTEN!, munkája nincs, a nagy lehetőségre vár, egyetemre sem járt. és ezek után még próbált fogdosni, és hívogat hogy mennyire kedvel, és szeretne velem lenni. de könyörgöm nem esik le neki hogy nem egy súlycsoport vagyunk? jó, ez most durván hangzik, de nekem van autóm, lakásom, egyetemre járok... és ráadásul a burger kingben még fizettem is a saját részem! lányok, nők, ti erre hogy reagálnátok?
2014. febr. 28. 02:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
#28: Fogd kicsit vissza magad. Szerinted ki a fene akar neked megfelelni?
2014. márc. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

28

nem arcoskodtam, leírhatnám mim van, de szerintem aki arról beszél, hogy mennyi pénze van és pénzösszegekkel dobálózik, - habár lehet jól él - nem hiszem hogy igazán gazdag. tudod, akiknek tényleg van, azok nem beszélnek a pénzről. (esetleg még az újgazdagokkal szokott elszaladni a ló, és többnek hiszik maguk, mint akik) bár nem hiszem, hogy te az igazán gazdag kategóriába tartozol, és ha mégis, azt nem az intelligenciaszinteddel érted el :D

2014. márc. 2. 01:11
 33/37 anonim ***** válasza:
28 ? Akkor azt sajat magadnak írtad :))
2014. márc. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Anyagi független vagyok, bár szerintem nem érted ez mit jelent. röviden: az ilyen pláza cica-kandur? sem mondhatja meg nekem mit csináljak, szabad vagyok ;)
2014. márc. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
a 28-t szerintem te írtad, ha jobban megnézed:) jóóó én kérek elnézést főnök. biztosan magasan kvalifikált lehetsz.
2014. márc. 2. 02:10
 36/37 anonim ***** válasza:
dehogy vagy te jolmenö vállalkozo xD annyira menö vagy majd pont itt menöznél gyakori.hun annyira nevetséges és átlátszo vagy na huzzál szépen innen kis takony
2014. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
milliokkal a zsebében az embernek jobb elfoglaltságai is vannak mint itt arcoskodni vagy ha ez mind igaz akkor az a szanalomra mélto hogy neten probálsz barátnöt szerezni azzal hogy leirod 300kilos telefonod nyilvan a valo életben csak a telefonod mutogatod a csajoknak vagy álsz a verda mellett de egy árva szot nembirsz kinyögni tipikus loss-loss szituáció
2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!