Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok meleg, legalábbis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok meleg, legalábbis eddig semmi ilyen hajlamom nem volt, de most mégis van egy cuki, nagyon lányos kinézetű fiú, akibe szerelmes lettem. :S Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy meleg vagy.
2014. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Miért lenne az?


Ha hátulról kefélnéd ezt a srácot, akkor lehet észre sem vennéd, hogy nem lányt dugsz.

2014. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent, hogy szerelmes lettél?
2014. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Én még életemben nem láttam még lányos kinézetű fiút.
2014. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Képet!
2014. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megártott a téli fűtés szezon
2014. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pihécske válasza:
Nem vagy meleg akkor csak egy ilyen hirtelen dolog ami gyorsan áttmegy rajtad ha viszont nem akkor egyszerűen szerelmes lettél egy fiúba tehát vagy meleg vagy hetero és meleg egyszerre tehát szerelmes vagy fiúkba meg nem is bocs ha nem segítettem
2014. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nekem 19 éves fejjel annyira mindegy hogy éppen ki jön be, ne érts félre én magamat teljesen melegnek tartom de az érzéseimet nem tudom irányítani ezért nem is aggódok miattuk és talán neked sem kellene. Néha-néha becsúszik egy kivétel ;)
2014. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ilyen hajlamom ne is legyen, van hogy sokszor megnézek egy fiút de nem azért...pl. milyen szerencsés hogy ilyen jóképű, konkurenciaként tekintek az ilyenekre akiket sokáig nézek

De semmi olyan szándékom nincs...100% hetero vagyok!

2014. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!