Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet párkapcsolat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párkapcsolat nélkül élvezni az életet, és ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
^ 17/f

2014. febr. 28. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis lehet. Kielégítő, jó munka (esetleg karrierr), hobbi(k), barátok, utazások, különféle programok, ill. vannak emberek, akik élvezik az egyedüllétet :) Nem vagyunk egyformák.

Van, akinek csak egy társsal teljes az élete, van, akit a párkapcsolat csak visszahúz (alkalmazkodni kell, kompromisszumokat kötni, és ez nem mindenkinek felel meg).

Persze van, amikor 1-1 estén hiányzik, hogy odabújhass valakihez.. De nálam pl. ezek a pillanatok elenyésző mennyiségben fordulnak elő.. Boldogabb vagyok egyedül, mint párkapcsolatban.

2014. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*karrier, elnézést. Előző voltam.
2014. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak,hogy nem volt senkim de még barátaim sincsenek. Az egyetlen pozitív dolog az,hogy én már bele törődtem és nem érdekel.
2014. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Csigamalac válasza:
Egy hosszabb kapcsolat után szinte felüdülés egyedül lenni.Aki állandóan kapcsolatban él,annak sok mindenben alkalmazkodnia kell."Már megint hova mész,mit csinálsz?"Gondolom ismerős kérdések.Többször rájöttem,hogy erre még nincs szükségem.Ha szex van,nincs gond.37ffi
2014. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Óh eriggyetek már.... most komolyan egy ki*aszott párkapcsolat nélkül nincs élet?! Ez már milyen új divat?!!!!

Én igenis élvezem az életem, egyedül és minden cseppjét élvezem. Fiatal vagyok, nem akarom magamat sehova se lekötelezni.

17-18 évesen a dolgod : szórakozz a haverjaiddal, légy a családoddal, kirándulj, igyál, alakíts ki kapcsolatokat (barátiakat).

Később úgyis minden piszok nehéz lesz, élvezd hogy fiatal vagy, ne a 80-as évek öregek életét akard ! :)

2014. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Noydra ***** válasza:

Hát igen, akinek fogalma sincsen mit takat egy párkapcsolat, lehet úgy vélekedik, mint te, utolsó. 80as öregek élete :D

Ez teszik.


Tudod mit csinálok én a párkapcsolatomban?

Ugyanazt, amiket először leírtál, csak azzal az emberrel együtt, akit a legjobban szeretek.


Nemtom melyikünk járt jobban...

2014. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amúgy tévedés hogy akinek nincs kapcsolata az mind egyedül van.

Vannak programok barátokkal ismerősökkel, de a végén vissza tudok vonulni a tökéletesen rám formált kis világomba. Engem pl idegesítene ha még akkor is ott téblábolna valaki.

36 ffi

2014. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az en valaszom: lehet. 16 eves lany vagyok es voltak mar kapcsolataim, am de ami jol indul, annak egyszer szar vege lesz.

Miutan aprilisba veve lett egy harom honapos kapcsolatomnak, es osszeszedtem magam, rajottem, mennyivel jobb most az eletem, es azota mindenkit elkuldok aki beprobalkozik. Fiatal vagyok meg, a tanulasra szeretnek koncentralni(jelenleg nyelvvizsga a cel), edzek, baratnoimmel vagy haverjaimmal vagyok, igyekszek a csaladommal is tobb idot tolteni, most lesz majd kutyam is, szoval jo az elet, es egyaltalan nem hianyzik hogy ezt valaki felboritsa. A masik dolog: nem akarom, hogy a legszebb eveim mindig csak valakirol szoljon, es majd ha visszagondolok hogy 16-!7 evesen mit csinaltam? Jaj hat egyutt voltam az XY nal es milyen romantikus meg jo meg minden volt stb, csak epp ma mar azt se tudom, hol van, mi lett vele, kozbe anno masrol se szolt az eletem, minden gondolatom o kototte le.

Inkabb tanulj, bulizz, sportolj, es eld ki mavad, kesobb nagyon meg fogod banni, ha nem :)

Nem kell szenvedni azert, mert eppen nincs kapcsolatod, hidd el, csak jobban jarsz :) 16L

2014. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!