Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fenyegetésnek veheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyegetésnek veheti az udvarlóm, hogy azt követeltem tőle, húzóra igya meg a korsó sört?

Figyelt kérdés
Nem is szereti, de ha már van ez a játék akkor játszunk. Lehet mérgembe azt is mondtam, hogy nem találkozok vele többet, ha nem csinálja meg. Gáz ez?
2014. márc. 2. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem értem miért van mindenki felháborodva, én is megtettem ugyanezt, amikor a barátom kérte, pedig előtte életembe nem ittam sört!

21l

2014. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted? Az, hogy a barátod, még nem jogosít fel arra, hogy rendelkezz az életével, vagy hogy utasítgasd! Kérni persze lehet, de csak értelmes dolgokra, és akkor sem zsarolással!
2014. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A srác az udvarlód, nem a pincsikutyád. Önálló tudattal rendelkező emberi lény. Ilyen hülyeséget kérni tőle... és még csak nem is fogod fel, hogy taplóság maga a kérdés is...
2014. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Egy ilyen kérdés után csak annyit mondtam volna, hogy megiszom egy húzóra, ha ott azonnal mélytorokra veszel.


Pusszancs!:)

2014. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Te meg idd meg húzóra amit a szádba vert. Na?
2014. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"Ha megkérem valamire azt meg kellene csinálnia, ha tényleg udvarol nem?" - Ha papucsot akarsz felszedni, akkor elvárhatod. De ettől ez még egyikőtöknek sem fog tetszeni. Szerintem ki kéne röhögjön jó alaposan, és közölni, hogy ezt tekilával szoktuk. Aztán esetleg eléd rakhatna egy felest citrommal meg sóval, és nézzük te mit tudsz!
2014. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!