Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit neten megismertem és elég jól kijövünk egymással. Én bókolok neki, ő meg nekem és úgy érzem beleszerettem a lányba. Bevalljam-e neki, hogy mit érzek vagy sem?

Figyelt kérdés

Félek bevallani neki mit érzek, félek attól, hogy nyomulósnak néz és lekoptat vagy, hogy nemleges választ kapok. Elszalasztani meg nem akarom mert aggódom, hogy összejön egy másik sráccal.

Ötlet?


2008. szept. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi ideje levelezgettek?myvip,msn?
2008. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit is csinálsz, semmiképpen sem neten rohand le ezzel. Szerintem az lenne a legtisztább ha mondjuk megbeszélnétek egy találkát és séta közben megfognád a kezét ... az annyira nem is nyomulós és a séta is romantikus lehet...
2008. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a helyes kifejezés, hogy "úgy érzed". Dehogy szerettél bele, levél alapján nem szeretünk bele senkibe. Maximum a fantáziádat vetíted ki rá.
2008. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, ha nem írsz neki, akkor úgysem lesz semmi, ha írsz, akkor lehet hogy lesz valami, lehet, hogy nem. Szóval ha nem próbálkozol, akkor mindenképp rosszul jársz.
2008. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Msn-en szoktam dumálni vele.

Van egy barátnője akit kicsit ismerek..most megpróbálok vele kialakítani egy jó kapcsolatot és megkérem, hogy segítsen.

2008. szept. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!