Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kocka pasinál ez elnézhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kocka pasinál ez elnézhető?

Figyelt kérdés

A 2. talink volt, nála voltunk, és beszélgettünk. Bár voltunk sétálni is kicsit, de nagyrészt ott voltunk nála. És szinte végig be volt kapcsolva a gépe, és ha írtak neki facebookon, visszaírt simán. Közben dumáltunk, figyelt azért rám, de sz*rul esett, h ott vagyok, aztán hagyja h unatkozzak. Akkor ez azt jelenti, h nem is akar annyira? Ő is bevallotta, h egy kocka, dehát akkoris... Pedig első talin olyan lelkes volt, mindent elkövetett, h jó benyomásom legyen róla (sikerült is), aztán el is hívott a 2. talira. Reméltem, h sínen vagyok, de most elbizonytalanodtam, h tényleg akar-e. Ez mennyire normális, h "randi" közben kockul? Ha legközelebb találkozunk, akkor tuti olyan helyen lesz, ahol nem tud gépezni... De lesz legközelebb? Vagy már nem is érdeklem? Nem értem...annyira jól elbeszélgettünk első talin, most meg inkább foglalkozott a géppel.

20/L


2014. márc. 5. 23:46
1 2 3
 1/21 Grim13 ***** válasza:
100%
ez bunkó dolog még akkor is ha kocka, azt te tudod akarsz-e még valamit tőle de még egy esélyt lehet adni ha ott is van ilyen nem kell erőltetni (lehet valami nagyon fontos dolog volt amiért ír, bár kétlem), keress inkább gamereket ők csak játszanak de abba te is be szállhatsz és nem irkálnak :D
2014. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kocka, de még nem is akármennyire. Én nem nézném el neki, főleg nem még így az ismerkedős szakaszban, de egyszer mindenki hibázhat; szóvá is teheted a dolgot, de csak akkor, ha úgy érzed, hogy elérnéd a kellő hatást.
2014. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlok neked semmilyen legközelebbet ezzel a sráccal.


Nézd én is valamilyen szinten kocka vagyok, csakis abban az esetben, ha nem dolgozom, vagy épp nem egy lánnyal vagyok együtt, már amikor van ilyen. Ha mondjuk énnálam lennél, garantáltam a kikapcsolva lenne a gépem és csak Veled foglalkoznék, semmi mással, máskülönben nem lennél nálam. Első randin azért volt lelkes, mert nem volt a hóna alatt laptop. Írj egy privit.

2014. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Én full ilyen voltam az első barátnőmmel. :) Még volt olyan is, amikor nálam volt, hogy őt beültettem a tv elé, én meg addig játszottam. Szégyen vagy nem szégyen, ilyen voltam.


De utána beletanultam ám és nagyon szerettem, mindent megtettem érte. Csak ezt mondd el neki, hogy jobban esne, ha rád figyelne inkább, odaülne melléd, ilyesmi... Szépen lassan leszokik róla.


Szerencsés srác. :)

2014. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kocka, ez figyelmetlen, udvariatlan, bunkó dolog. :/

(ha kocka lett volna betol valami gamet.... :D nem am, vannak nagyon rendes és figyelmes kocka srácok is).

Ő csak buta, hogy ilyet csinál... :/ (lehet neki eszébe sem jutott, hogy ez neked hogy eshet)

2014. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
na most az a nagy helyzet,hogy egy hosszútávú kapcsolatban az embernek meg kell tanulnia magát lefoglalni anélkül,hogy neheztelne a másikra,amiért az kockul. ha az elején nehezményezed,amiért ő ilyen,akkor felesleges erőltetni. én úgy gondolom,hogy ez nem volt bunkóság tőle,jobb,ha az elején kiderül,mennyire kocka. a vőlegényemmel a megismerkedésünk első hete úgy nézett ki,hogy ő nyomta az xboxot,én pedig itt írogattam.ez másfél éve volt,idén esküvő. mindent remekül lehet tolerálni,ha igazán odavagy a másikért.
2014. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5., én szóvá tettem neki, hogy ne gépezzen már, de tény, hogy néha bunkó, ezt tudja is magáról és be is látja. De más dolgokban elég udvarias, pl mindig előre enged az ajtóban, megkínál innivalóval, étellel többször is (bár ezek alap dolgok, de sokan nem tudják).
2014. márc. 6. 00:03
 8/21 A kérdező kommentje:
# 6 , Örülök, hogy ezt írod. Engem csak az zavar, h ebből az jött le, nem is érdeklem igazán, mert inkább foglalkozott a gépével. De ha nem ez a helyzet, hanem tényleg csak ennyire kocka, akkor azt lehet tolerálni és lehet egymáshoz alkalmazkodni.
2014. márc. 6. 00:05
 9/21 anonim ***** válasza:
Sok kocka... szégyen, mondom én ezt a napi 16 órámmal ha éppen ráérek. Hiába vagyok kocka ismerem az udvariasságot, illemet. Ha már valaki vendégem és megtisztelt azzal, hogy elfogadta a meghívásom akkor ez nem megengedett viselkedés. Jesszusom, ez a 21. század, pontosan ezért nem érdekelnek az emberek... Ha már így bele választotál adhatsz neki még egy esélyt, de azért felvilágosíthatnád ha már magától nem kapcsolt.
2014. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mikimano80 válasza:
ha most gondok vannak az odafigyeléssel később nagyobbak lesznek ezek
2014. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!