Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kissé ducibb lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kissé ducibb lányok milyen pasikat szeretnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Magas, testes.
2014. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam gyengébbeket nemszeretem, és nagyon dagattat se, de amúgy nekem nem igazán fonos:) Szeretem a duci srácokat is :D
2014. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az olyanokat, akik a kicsit ducibb lányokat szeretik. (leginkább tényleg csak belsőre mennek, mert küső alapján nem annyira van választásuk, mint egy 8-9-es csajnak).
2014. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A duci lányoknak elég durva igényeik vannak..
2014. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kissé testesebb, de izmos, magas fiúkat...de az is fontos, hogy neki tetszek!
2014. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen de azt elvárják hogy őket szeressük alacsony,husis ként... itt a probléma,amikor nekik meg elvárásaik vannak.
2014. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok duci lány, de itt dögöljek meg, ha minden duci lányt másabb típusú fiúvaé-férfivel látom. Van olyan akit vékony kis gidával, van akit testesebbel, van akit normál alkatúval. Teljesen változó. Attól, hogy valaki duci nem szükséges, hogy csak egyféle fiúk jöjjenek be nekik.
2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aksika válasza:
Vegyes.nincs rá recept
2014. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!