Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontottam el? Mi lehet? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Mi lehet? 17L

Figyelt kérdés

Pár hete az egyik végzős sráccal elkezdtem beszélgetni a facebook-on, minden tök jó volt, tényleg. Mondta mindig, hogy mennyire szép vagyok, értelmes stb.

Aztán tegnap találkoztunk személyesen, kb 1 óra volt csak. Az is jó volt, jól éreztem magam, sokat nevettünk. Viszont azóta nem írt, nem hívott és még az iskolában sem keresett meg.

Kedveltem nagyon a srácot, de most, hogy nem keres, megőrülök. Mit ronthattam el? Talán meggondolta magát? Várjak még egy kicsit vagy írjak neki én? (még sosem írtam rá)



#fiú #lány #randizás #elronttoam
2014. márc. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
1 nap telt el és máris kombinálsz, na ettől másznak falra a pasik. Írj rá nyugodtan. 20l
2014. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van első, csak fura, mert eddig MINDEN nap írt.. Volt, hogy többször is.
2014. márc. 7. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
De mivel te még nem írtál rá egyszer sem, egy próbát megtehetsz. És ki fog úgyis derülni, hogy felkeltetted-e az érdeklődését vagy sem. És te is megkeresheted a suliban.
2014. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg sem ölelt a találkozónk végén.. semmi.. De akkor ha fent lesz, szerintem ráírok :)
2014. márc. 7. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

persze, írj ha eddig ő írt, de nem feltétlenül kell megvárnod, h fent legyen, sőt jobb ha nincs fent, kisebb a kényszer, jobban meg tudod állapítani hányadán álltok...

az meg nehogy már gond legyen, h nem tapizott le egyből :D

2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituban vagyok csak én vagyok a srác és ja jó lenne már ha a lány is írna nem csak én folyton...
2014. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de fura volt. És azóta sem keresett...
2014. márc. 9. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, lehet hogy ne jártál utána a dolgoknak. Ráírhatsz ám te is, nem kell mindent a férfiaktól várni. A másik ami lehet, hogy valaki más is szemet vetett a srácra a környezetedben és azt mondta neki, hogy neked már van udvarlód. Ennek persze vajmi kevés esélye van, vedd úgy hogy nem is szóltam. Nem kell kombinálni, mindig légy bátor, és közvetlen. : )
2014. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!