Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem is akar tőlem semmit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem is akar tőlem semmit? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Régóta tetszem egy fiúnak és végre elhívott randizni, ami (SZERINTEM) jól sikerült. Azóta viszont nem igazán keres, inkább én írok neki. A randi előtt naponta írt.

Fiúk mikor szoktátok hirtelen kevesebbet keresni a lányt? Gondolom ha már nem annyira érdekel titeket, nem? Azért fura, mert én tényleg jól éreztem magam, azt hittem ő is. Nagyon sokáig nem is nagyon kedveltem őt, nem a külsejét, a személyiségét, de aztán jobban megismertem és megszerettem.

Szerintetek lehetséges hogy 2 ember teljesen ellentétesen éli meg ugyanazt az élményt? Vagy ez csak valami taktika a részéről?


2014. jan. 24. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem keres, mert nem tetszettél neki valami miatt élőben.
2014. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De élőben már látott sokszor, nem akkor beszélgettünk először. Viszont azelőtt még sosem voltunk kettesben.

De akkor ezek szerint nem jöttem be neki, értem. Kár:(

Azért köszönöm a választ!

2014. jan. 24. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

szerinted jól sikerült, szerintem meg nem.


Ha érdekelnéd már hívott volna. A taktikázás női dolog, pasik nem taktikáznak.

2014. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha neki is jól sikerült volna, már keresett volna többször is.. ahogy előtte is tette.
2014. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 saca0321 válasza:
51%
biztos túl sokat nevettélúgy mint egy tehén és azt hitte lázadni fogsz
2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "azóta" mióta van? 48 óra eltelt már?
2014. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából úgy volt hogy miután hazaértem már várt egy üzenet hogy jól éreztem-e magam mert ő igen és reméli hogy épségben hazaértem. Ezután beszélgettünk még egy kicsit, utána meg semmi. Ez volt 3 napja. Szóval igen, eltelt 48 óra.
2014. jan. 24. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valamelyik nagy tudású haverja a lelkére kötötte azt a sokak által íratlan szabálynak vélt hülyeséget, hogy randi után 3 napig nem szabad keresni a lányt. Megértelek amúgy, hogy rögtön a legrosszabbra gondolsz. Én azt mondanám, hogy írj rá nyugodtan, ki fog derülni minden. Az ő szemszögéből nézve, most ő is hiheti azt, hogy nem érdekled. Már ha nem kerested.
2014. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne! Ráírok de szerintem most fogok komplett idiótát csinálni magamból. Mindegy ennyit megér ez a fiú, aztán ha nem, akkor nem írok neki többet.
2014. jan. 24. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól te nem leszel idióta, hogy ő nem tud tisztességesen viselkedni.
2014. jan. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!