Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontottam el, hogy ma már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el, hogy ma már minden nő csak egy lyuk a szememben?

Figyelt kérdés

Régebben idealista, érzelmes srác voltam, romantikus. Kb. 14-22 éves korom között. Aztán próbálkoztam komoly párkapcsolatokkal, de mindig átvertek a nők ezzel a "nem tudom mit akarok pontosan, de húzom a pasi agyát" mentalitással. Azon kaptam mostanában magam (25), hogy csak fűzöm a nőket mennyiségre, egy éjszaka és viszlát. Nincsenek érzelmeim, nincs bűntudatom. Nem akarok már se komoly kapcsolatot, se szerelmet, se családot. És nem is zavar ezek hiánya. Olyan lettem mint egy farkas, csak levadászom a prédát. Jól érzem magam már így, de sokak szerint ez nem egy jó életút.

Mit ronthattam el?


2013. febr. 9. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés mit rontottál el, hanem hogy ezután mit fogsz elrontani. Mert ha folytatod ezt a felfogást "a nő csak egy lyuk" akkor a büdös életbe nem lesz normális életed! Majd 50 éves korodra felteheted a kérdést mért vagy magányos.
2013. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmit.

30 éves korodra döntsd meg casanova rekordját,122 db megdugott nő.

ez egy jó cél.

2013. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy népbetegség, én is ebben "szenvedek".
2013. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit, feladtad. Érthető, ez kényelmesebb így.

Azért túl mélyen ne sulykold magadba ezt a felfogást, mert hosszútávon senkinek nem működik :)

2013. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Basszus, azt hittem több van, mint egy. Na tévedtem, mik vannak.
2013. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves második! a nőket de darabszámban méred?? pff ha van barátnőd, sajnálom szegényt, ha meg nincs, nem csodálkozom.



Kérdező! érthető valamilyen szinten, hogy így állsz a nőkhöz, a felfogásuk miatt, vagy ahogy te írtad a mentalitásuk miatt. De ha téged nem zavarna ez az egész, akkor nem írtál volna ide és nem tetted volna fel a kérdést. Szóval csak zavar, próbálj meg változtatni és ne csak a lyukat látni a csajokban.

2013. febr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vok

nem.

de azért csak összeszámoltam,hogy mennyi is volt meg eddig.

és volt egy olyan szakasza az életemnek,amikor ez örömet okozott.

a szánalmadat meg tartsd meg magadnak,nekem nem kell,meg a nőmnek sem.

2013. febr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el, hanem a nők rontottak el, akik húzták az agyadat. Miattuk lettél gyáva tartós kapcsolatok terén, mert nem akarsz csalódni. De lehet, hogy korral jár, és idővel kinövöd.
2013. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyenge voltál, emiatt negatívan reagáltak rád és most másokat okolsz a helyzetedért.


A számok meg önmagukban semmit sem jelentenek, egyik haverom 18 éves korára megdöntötte Casanova rekordját, mégsem égett ki és a mai napig mindent elkövet, hogy minél nagyobb örömet okozhasson a nőknek (akár egyéjszakás akár komoly kapcsolatban), bármilyen hátsó szándék nélkül.

2013. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az élet megpróbáltatásai között elfelejtettél megmaradni EMBERNEK. Itt rontottad el.
2013. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!