Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék valamivel szebb?

Hogyan lehetnék valamivel szebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni abban,hogy hogyan lehetne az arcomon,hajamon,és alakomon változtatni. az alakomért tornákat csinálok azzal semmi gond,de láttam képeket hogy egy lány kb fél év (vagy 1év) alatt mennyit változott arcra(pattanásokra gondolog meg simább arc) és hogy tudnátoknekem pár tippet adni arc és hajápolással kapcsolatban,hogy ti hogy csináljátok és milyen termékkel? Ha emlékeztek hol vettétek azt is írjátok meg lécci:) Köszönöm:)!

2013. ápr. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hajammal nekem is sok bajom volt, nagyon sok sampont kipróbáltam, végül a szimpla Head & Shoulders jött be, de még így se az igazi:)

Az, hogy a bőr mennyire pattanásos vagy sima és szép az a genetikától is függ. Én szerencsére anyától örököltem, hogy csak alig vannak pattanásaim. Egyébként én vattakorongra szoktam tonikot önteni és azzal letisztítom az arcbőrömet reggel és este. Fontos, hogy tiszta legyen az arc mert ha koszos az is elősegítheti az újabb pattanások kialakulását, és amúgy sem tesz jót. Ja és ne kenj rájuk semmilyen alapozót vagy korrektort, mert az nem

hagyja levegőhöz jutni a pattanást, pedig csak úgy tud meggyógyulni. Ha mégis kensz rá, mosd le ha hazaérsz!

Remélem segíthettem:)

2013. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon pattanásos volt a bőröm,én rájöttem hogy mindenki bőre egyedi,mégpedig olyan szinten hogy ami másoknak jó az 50% hogy nekem nem használ.Kb két hónapja dobtam el az antibiotikumos löttyeimet,és csodaszépen rendbe jött az arcom:)ami nekem bejött és megszüntette 2! hónap alatt a több éves bőrproblémámat az a következő ápolási folyamat: 1.Tonik helyett zsálya teával törlöm át az arcom naponta min.2x.új teát kb 3 naponta főzök.(A zsálya szabályozza és csökkenti a túlzott faggyútermelést,ami a pattanások okozója)így helyes tisztítás mellett ami = reggel-este szappan+zsálya megszűntek a több mint 10 éve tartó gyulladt göbök:)természetesen maradtak hegek bőven,nem csak az arcom egyes részein,viszont rátaláltam a burgonyalé csodálatos hatására ami a több 10e ft-os krémeknél jóval hatásosabb és nem utolsó sorban látványosabb!így az a rengeteg pattanás utáni bemélyedés már csak picit nagyobb pórussá alakult...próbáld ki ezeket,nekem nagyon bevált mindenkinek ajánlom:)24l
2013. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj oda az étkezésedre!Kerüld a fehér lisztes dolgokat,a zsírosat.Chipsek,csoki,pizza...stb. minden ilyen tabu.A rossz étkezési szokások elég szépen megmutatkoznak a bőrön,hajon.
2013. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!