Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3,5 hónap után ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 hónap után ti mit tennétek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A teljes story. 29N vagyok, az erintett szemely is 29 es ferfi :) Julius elejen ert veget egy fel eves parkapcsolatom es nem alltam keszen ujra, de egy vletlen folytan egy tarskereson kotottem ki (vki a nevemben regisztralt es le akartam tiltatni...) akkor ott irt ram eloszor. hetekig csak beszelgettunk vegul talalkoztunk. Korulbelul 1 het utan fekudtunk le. Ami rossz es furcsa volt, h mindig csak vhol talalkoztunk, soha nem hivott magahoz. vegul 1 honap utan athivtam magamhoz en. barataival (nagyon keves van neki) soha nem talalkoztam, csaladjarol sokat meselt, de meg kepet sem lattam egyet sem. 2 honap utan rakerdeztem, h atmehetnek-e hozza... Akkor nyogte ki, h a lakast exetol vette, amig nincs kifizetnve sajnos nem vihet oda senkit, mert a csaj felig-meddig meg ott van cuccokkal es ez csak akkor valtozik ha kifizette... Tobbet nem mondott a temarol, csakh nincsenek egyutt, nem alszanak egyutt es neki is nagyon szar ez igy. Most igy 3,5 honap elteltevel mar erzem, hogy jelentek neki valamit, erez irantam, bar erzesekrol nehez vele beszelni. A munkaja nagyon zuros (munkahelyen voltam) reggeltol, estig utana privat munkaka, heti 1-2x tudunk talalkozni (eddig osszesen 2x aludt nalam). A munkajaban most var valtozasra, eloreleptetesre, gondoltam megvarom, mig ez a stressz elmulik az eletebol es vagy tovabblepunk vagy lelepek mert nagyon kozel vagyok hozza, hogy beleszeressek, de a jozan eszem kongatja a harangot, h ovatosan. Plussz info: En nyilas, o kos. Plussz info: elmondta 2 hetet nem bir ki szex nelkul. (volt mar olyan, h kulfoldon voltam es belecsusztunk 2,5 hetbe...na ilyenkor mit gondoljak? bar en ugy erzem nem csal meg, eleg jo a radarom amugy). Ti mit tennetek a helyemben? Van meg egy rakas apro reszlet, de igy felvazolva ennyi....

2013. nov. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nős az ipse

állítsd válaszút elé!

2013. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen valasz ut ele?
2013. nov. 2. 17:19
 3/5 anonim válasza:
Nekem eléggé zavaros ez az egész. Felvihetne magához akkor, mikor tudja, hogy nincs otthon a nő. Szerintem beszéld meg vele ezt az egészet, és ne felületesen átfutva, hanem rendesen beszéljétek át.
2013. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probaltam vele megbeszelni, hagyjuk, hagyjuk volt a valasz, nagyon zarkozott volt, annyit mondott, h nem szeretne ebbe belemenni, neki a legszarabb, es csak akkor lesz jobb ha kifizette es igy megszabadul tole. A cimet se tudtam, mig nalam nem hagyta veletlen a forgalmjat amiben egy no neve szerepel es egy cim, ahol valoszinuleg o is lakik. Elkepzelni nem tudom ki a no, gondolom az ex... Amikor megmondtam, h ez igy nekem keves, nem tetszik, azt mondta a jo dolgokra varni kell es, h miert van az, hogyha nem ugy vannak a dolgok ahogy en akarom akkor mar hiszti van... De akkor sem tudok ezzel mit kezdeni
2013. nov. 2. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez a szitu :\ Ha tényleg az exé a lakás, és nem éreznek egymás iránt semmit, akkor a nőt miért zavarná, hogy az exe egy másik nővel jön fel? Szerintem itt lehetnek gázok... Meg ha 2 hetet nem bír ki szex nélkül, akkor mit csinált eddig? Meg ez a mondat amúgy is elég unszimpaikus és azt jelzi, hogyha te elutazol 3-4 hétre, akkor már meg is leszel csalva... Én biztos kilépnék ebből a kapcsolatból, vagy megmondanám neki, hogy ha nem tisztázza ezeket a dolgokat és nem nyílik ki előttem teljesen, akkor vége.
2013. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!