Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a gázabb: egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gázabb: egy pasi 3 nőtől 5 gyerekkel, vagy egy nő 2 pasitól 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha megismerkednétek egy amúgy vonzó pasival/nővel, melyik szitu a gázosabb? :)

2014. márc. 9. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az ítélkezést tartom gáznak.

Egyik sem gáz. Egyrészt nem szokásom mások felett ítélkezni, én sem szeretem ha engem bírálnak olyanok akik nem ismerik a körülményeim vagy azt mit miért teszek, ezért én sem teszem ezt. Mellesleg ismerek ilyen embereket mind a két oldalról és abszolút érthető a körülményeket tekintetbe véve, valamint normális igaz emberek. Mindig állati könnyű mások felett bíráskodni, amíg mi magunk nem élünk át hasonlót. Szóval ennyit arról mi a gáz és mi nem az.

2014. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennyi információ alapján nem tudok dönteni.
2014. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy a nő két pasitól három gyerekkel első hangzásra számomra természetesebbnek tűnik. Első házasságból született gyerek, de nem működött, és tegyük fel, hogy a másodikat tapossa, ahová szintén született gyerek. A férfi esetében már soknak tűnik az, hogy három kapcsolatából is született gyereke. Ettől függetlenül persze nem szabad ez alapján megítélni őket, hiszen háttérsztori nincs egyikhez sem, és azért ez jelentősen meg tudja változtatni a dolgokat.
2014. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"nő két pasitól három gyerekkel első hangzásra számomra természetesebbnek tűnik."


Ez jó! :) Fő hogy ne legyenek nagy elvárások az élettől... :)

2014. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyértelműen az első.
2014. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!