Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Csak célozgatok, de nem merem elmondani.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon régóta jóba vagyok. Nagyon kedves, aranyos, vicces, és egybe komoly is, nagyon szép.

Eddig mindig csak célozgattam rá, hogy szeretem... tiszta szívből...

Ő ezt viszonozta is. Volt egy barátja akivel szakítottak, de újra elkezdtek beszélgetni. Nem tudom hogy hogyan kérdezzem meg? Miről beszélgessünk.

Nem szeretném se megbánta se semmi olyat mondani. Kérem segítsetek! Nem tehetek róla, de annyira szeretem. <3



2014. márc. 10. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira jóban vagytok, simán megkérdezheted hogy a barátjával mi a helyzet...

Tapogatózhatsz úgy, hogy mi lenne ha... ... ha valakinek megtetszene, tudná-e viszonozni, stb stb, szóval minden ami érdekel, de nem mondod meg hogy Rólad lenne szó.

Így ha nagyon nem oké, akkor nem kell azonnal bevallanod.


De ha kedves és aranyos akkor sem fog megharagudni, ha bevallod az érzéseidet.

-Vagy járás lesz belőle,

-vagy megmarad a barátságotok, hisz ha nem jön össze, és meg tudjátok beszélni, az azt jelenti hogy nagyon mély kapcsolatotok van.

2014. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondd el neki!!

hány évesek vagytok ?

2014. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15
2014. márc. 10. 15:28
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak megy a zöld pacsi c: Hát figyelj. :D Én, mint lány is ezt fogadnám el. Bár én elég furcsa természet vagyok, és mindenkinek haveri alapon viszonzom a dolgokat, ami néhány embert megkavar. :) Egy lány mindenképpen értékeli, ha figyelsz rá és ott vagy, ha segítség kell, de ne vidd túlzásba c: :3 Próbálj felé tényleg csak barátian közeledni, érdeklődj az exéről és a kapcsolatukról, de ne túl feltűnően. c: Találkozz vele többet, pl. hívd el sétáltatni. :'3 (Engem elhívott a barátom kutyát sétáltatni, akivel akkor jöttem össze. Persze szegény össze-vissza dadogott, és a találkozásunk második pillanatában tudtam már, mit akar, de húztam sokáig és vagy két óráig magyarázta körbe) Légy következetes és ne vágj a közepébe. c:
2014. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is köszönöm. :)
2014. márc. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!