Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akinek készülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek készülök elmondani?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek készülök elmondani hogy mit is érzek iránta. Szerintem sejti hogy nem csak barátkozni szeretnék, na szóval ha kiöltöm neki a szívem, ezt még nem tudom hogyan, mert eléggé össze van ilyenkor zavarova az ember :D akkor biztos kicsit sok lesz neki egyszerre. De ha aztán én azt mondom neki hogy "ha neki ez így egyszerre sok, akkor mit szólnál egy randihoz? " azzal talán könnyebben el tudnám érni a célom? Direkt szeretném így csinálni, hogy előbb döbbennyen meg egy kicsit :) Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább nem? Lányok válaszára várok leginkább de mindenkit meghallgatok, és szívesen fogadom a tanácsotokat.
2013. okt. 26. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha személyesen mondanád el, nagyobb hatása lenne. Ha meg üzenetben, akkor lehet, hogy nem is válaszolna, vagy ki tudja. De legalább kitálalsz neki, ezt szeretem! :) Végre egy normális fiú, aki fel meri vállalni az érzéseit! Amúgy jó ötletnek tartom, sok sikert hozzá :)


17/L

2013. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, hívd el előbb randira és majd ott valld be neki, hogy mit érzel.
2013. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igen azt nem írtam oda, eszem ágában sincs üzenetben közölni vele.... Csakis kizárólag személyesen.
2013. okt. 26. 13:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem jönne el velem előbb randira, aztán nem lenne bátorságom elmondani hogy mit is érzek iránta :D azt pedig bánnám lehet egész életemben, hogy hogy lehettem ekkora hülye...
2013. okt. 26. 13:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat amúgy :D
2013. okt. 26. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Bátorság! jó ötlet, végre egy fiú, aki képes odaállni a lány elé és elmondani neki mit érez!
2013. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem megy el veled randira akkor az sem érdekli mit érzel. Jegyezd meg hogy egy nőnek sose tárd ki teljesen a szíved, érzéseid mert nagyon megszívod. Ezt nem íróniából, baszogatásból írom, hanem tapasztalatból.
2013. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 7. kommentelő :D a válaszpdból ítélve fiú vagy aki már járt így, ahogy leírtad :D de ha nem mondom el neki akkor az esély egyenlő a 0-val :) így legalább tudni fogja mit érzek iránta és a többi kommentből pedig kiderül hogy a lányok ezt nagyon is értékelik :) meg amúgy is szeretném élni az életet és megragadni a pillanatot :D ez szerintem nem olyan nagy baj...
2013. okt. 26. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
A lányok azt értékelik hogy oda mersz melé állni, nem azt hogy kitárni a szíved. Ha szereted magad megalázni, tedd nyugodtan, de ahogy írtam nem az égből szedtem :) Én nem fogok sírni senkinek hogy mit tegyem, elmondtam hogy 90%-ban valszeg csak összetör így, amúgy meg ha nem jönne össze az még akkor is jobb érzés, de ha már nem megy el veled randira akkor, teljes mértékben nem érdekel. Színtiszta logika, nem értem minek kell még megkockáztatni "A megszégyenítést" de ahogy gondolod, csak aztán nehogy tényleg kopp legyen :) Ennél sokkal kevesebb miatt is azt mondják már a lányok, hogy ez sok, nem hogy oda állsz és jajj így- úgy meg amúgy szeretlek te vagy mindenem 5 gyerekünk lesz név szerint .... de te tudod, én szóltam.
2013. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze tudom, és meg is értelek. Ez a 5 gyerek+ név hát ez kész :DD ezen besírtam XDD
2013. okt. 26. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!