Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő létemre kezdeményezzek én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam,aki nagyon tetszik.Szoktunk szemezni,ha elmegyünk egymás mellett,tudtommal nincs barátnője.

Nagyon sokat gondolok rá,úgy érzem,hogy napról napra erősödnek bennem az érzések iránta.Szerintetek megtegyem én az első lépést?Hogyan?Személyesen,vagy írjak neki facebookon?


2014. márc. 13. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne? Előbb-utóbb úgyis a kezedbe veszed az írányítást, ha már ennyire tetszik. Tessék tényleg egyenrangúnak lenni, és odamenni hozzá!
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan! :)
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ezer meg ezer férfi álma h a nő kezdeményezzen
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy félek a kudarctól..

Nem mernék utána a szeme elé kerülni,ha visszautasítana,az olyan ciki lenne..

2014. márc. 13. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abból leszűrve szerintem nem fog elutasítani.. :)
2014. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Remélem az én munkatársam vagy.. :D

Amúgy kezdeményezz nyugodtan, ha a szemezés megvan, és nincs barátnője, akkor nem valószínű, h vissza fog utasítani. Ha meg igen, akkor sincs semmi gond, az élet akkor is megy tovább, nem kell foglalkozni vele. :)

2014. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ki tudja,lehet,h téged próbállak becserkészni magamnak.:D


Mennyire gáz,ha facebookon közlöm vele?

Ott több a bátorságom,mint személyesen.

2014. márc. 13. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell közölni vele, kérdező! Csak utalj rá.. adj EGYÉRTELMŰ jeleket, hogy nem baráti találkozóra szeretnéd hívni, hanem randi szerűre! :)
2014. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég, ha keresed a társaságát, célzol rá, hogy szívesen lennél vele kettesben, mondjuk csak úgy beszélgetni vagy sétálni. Aztán majd ő úgyis lép. Legalábbis én biztos nem hagynék ki egy vonzó nőt, ha látnám hogy adja a jeleket felém. :D
2014. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 laci911 ***** válasza:
Kérdezd meg , hogy áll most a nőkkel és azt , hogy nincs e kedve sörözni mert unatkozol . Így azt fogja hinni , hogy tényleg nem akarsz tőle semmit .Vagy mennyél oda és kérdezd meg akar e téged .
2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!