Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg könnyebben szerez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebben szerez megy egy 30 körüli pasi egy kora huszonéves lányt, mint egy korabeli?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy sok huszas évei elején járó pasinak nem jut barátnő, míg harmincas férfiak 20-25 éves lányokkal vannak.
2014. márc. 14. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen...mert 30 évesen már annyira nem néznek ki kisfiúnak!
2014. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Ez maximum csak kifogásnak jó egyeseknek, meg hogy a következő 10 évet is semmittevéssel töltsék, hogy aztán 30-as pasiként csodálkozzanak, miért is nem jött el az idejük.


Én 24 vagyok és általában kedvelnek a nők, úgy a 20 körüliek mint a 30-asok. De ez nem a korom miatt van, hanem mert normális vagyok, képes vagyok odafigyelni rájuk és még beszélgetni is lehet velem.

2014. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, Te jóképű vagy, akármit is gondolsz!
2014. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, én pl. soha nem éreztem magam jól olyan pasival, aki 5 évnél többel idősebb nálam. Mintha apámmal lennék. Persze tudom, hogy sokaknak bejön, mert nekik már van egisztenciájuk, de én inkább a velem egykorú fiúkat szeretem.
2014. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Persze ha tele a tárca és menő a kocsi...
2014. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Hülyeség, egyébként 10 év belefér egy kapcsolatba.

De ez attól is függ, hogy komoly kapcsolat építésére törekszenek, vagy csak hiánycsillapító....

2015. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!