Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek társkeresőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek társkeresőn, ilyen lányokról, akik mindenre így válaszolnak vissza?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a hibás, hogy megdicsértem kedvesen a szemeit, a báját. Aztán írtam neki, hogy nagyon szép lány,csak fura módon fényképezkedik, az a tipikus pózolós, fura képet, kacsaszájat vágós fotói vannak. De nekem tetszett a lányt. Ezt írta válaszra (tényleg finoman közelítettek, bár tény, hogy semmi közöm sincs hozzá, hogy milyen képeket vág a fotóin, ezt aláírom).


,,Hy,sztem úgy fotózom magam ahogy én akarom! És nem fogok a kedvedért pl teli vigyorral mosolyogni a képeken,és sztem én tudom hogy,hogyan mutatok a képeken,és miért úgy fotózkodom! És a tanácsaidat dugd fel magadnak,kössz........ "


2014. márc. 14. 15:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak egyre több lány így beszél velem társkeresőn, a kedves mondataimra is így reagálnak. Legalább 30 szor kaptam ilyen stílusban választ. Lehet én vagyok a hibás, hogy túl érzékeny vagyok és ezen picit besértődök, nem tudom. Társkeresőkön próbálkozok, élőben nem tetszem a lányoknak, bármit is és bárhogyan is teszek.
2014. márc. 14. 15:37
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod, ezek a csajok igazi, felszínes, pózer csajok, akik a facebookon adják a trendi csajt, de valójában a felszín alatt semmi önbizalmuk, ezért ha bármi kritika érkezik, azonnal megsértődnek és hisztiznek, mert a kritika egyenlő a támadással.


Hogy mi a véleményem? Az, hogy ilyen komplexusos, ostoba és felszínes libákkal nemhogy kár, de egyenesen káros a legminimálisabb mértékben is foglalkozni.

2014. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt írtam az egyiknek, aki hasonlóképpen reagált. Lehet csípős voltam, de tetszett a lány.


,,Szia. Néztem a képeidet és azt láttam, hogy valamiért szégyenled magadat, nem mutatod az arcodat, oldalról fényképezkedsz. Ne tedd, ha kérhetem! Csinos nő vagy, légy mosolygósabb, vidámabb (lehet amúgy az vagy). Ez csak észrevétel volt, nem kell rá válaszolni. Csak jó tanácsnak szántam. Szia. "

2014. márc. 14. 15:48
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves volt a társkeresős csaj. Tehát már nem az a tizenéves, kicsit talán kedvesebb válasz jobban esett volna tőle, amiben persze nyugodtan kifejthette volna, finomabban is, hogy tartsam meg a véleményemet. Mert tényleg nem célszerű ebbe beavatkozni, de azért is írtam neki, hogy csak egy észrevétel volt és nem kritika. Azt nem szoktam soha megfogalmazni, nem vagyok olyan.
2014. márc. 14. 15:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak valamiért ha sok ilyesmi választ kapok, akkor nincs sok kedvem már ismerkedni, elmegy a kedvem, pedig lehet nem kellene. Meg ugye ilyenkor mindig azt mondom a férfi a hibás, hogy így írt, a lány nem lehet hibás. Ilyenkor magamba nézek.
2014. márc. 14. 15:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért egy tanácsot adnék: ha egyből ilyen tanácsokkal indítasz, akkor az első benyomás kb olyan lesz, hogy "kinek képzeli ez magát, majd pont ő mondja meg, hogyan kellene fényképezkednem".
2014. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt nem (csak) a lányokkal van a gond...
2014. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de nem volt bennem semmi rossz szándék. Mindegy, szerintem akkor is egy picit finomabban is lehet erre reagálni, megérteném.
2014. márc. 14. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
fa sznak írsz nekik, ha kritizálni akarod őket.
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Isten, ennyi tagbaszakadt alakot, nem igaz, hogy ennyire szemellenzősök vagytok. Mondtam, hogy nem kritizálok senkit sem, értjük?
2014. márc. 14. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!