Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Kissé zavarban vagyok, mert kb. úgy érzem, mintha nem a megfelelő fórumon érdeklődnék felőlük, írogatnék magamról, és csak a kukába dobálnám az érzéseimet, gondolataimat. Egyáltalán ezek létező felhasználók?

Kép nincs rólam, jelzem, hogy privátban szívesen küldök, nem csak egy mondatot írok. Úgy érzem, ha akarna akkor az alapján el lehetne kezdeni egy beszélgetést, ismerkedést.


Vagy ezt ilyen nagyüzemben kell csinálni, mint az álláskeresést? Én kb. egy napig csak nézelődök mire látok egy nekem tetsző lányt és veszem a bátorságot, hogy írjak is neki. De úgy látszik ez itt nem jó taktika.:/ Másnak is hasonlóak a tapasztalatai?


2013. ápr. 27. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit szoktál nekik írni?
2013. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha van bemutatkozójuk próbálok arra reagálni, főként kiemelni ami közös bennünk. Általában a "szabadidő" témára megyek rá, hogy ő mit szeret csinálni, és evvel kapcsolatban írok is magamról.
2013. ápr. 27. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hónapok eredménytelenség után meguntam, és csináltam egy kamu női profilt, az amúgy valós adataimmal.

Öt perccel a reg. után 6 lavelem volt, és 4-en akartak privizni, úgy hogy kép sem volt. Naponta volt vagy 10-12 levél, hetekíg.

Túl nagy a konkurencia, egy nőre vagy ö hapsi jut. Aki valami csoda folytán az elején még válaszolgatott, az a 2. nap után már senkinek sem fog. Elkopna a billentyűzete...

2013. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pár éve még szerencsével jártam. Írtam valakinek, válaszolt, találkoztunk, és le is állhattam a keresgéléssel. Az a lány azt mondta nekem, hogy valóban sok levelet kapott, de az enyém volt a legértelmesebb. És én valahol most is ebben bíztam, hogy hiába írnak nekik sokan, elég nagy számmal lehetnek, akik bunkók, ostobák, túl rámenősek..
2013. ápr. 27. 09:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor még csak nem is sablon leveleket írsz. Tényleg nem értem a dolgot.
2013. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz rajta, főleg kép nélkül. Nekem van fent képem és így is alig válaszolnak. Sokra kell ráírni, akkor van esély. De az a társkeresőn sajnos nem működik, hogy meglátsz egy lányt és azt mondod magadban: "ő kell nekem, van benne valami, ami nagyon tetszik". Mert 1 % az esélye, hogy fel tudod venni a kapcsolatot.
2013. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 3

Nah kb ennyit a tarskeresokrol.

2013. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem írnak vissza. Szerintem nem is figyelik már sokan csak beregisztráltak egyszer vagy pedig van napi 30 levelük.

Állást hamarabb lehet találni mint csajt:S legalábbis és hamarabb találok állást.

2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dejó, akkor találj már nekem is légyszi. :-D mert nekem meg azzal van problémám.
2013. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szinte midenkinek válaszolok :) nem vagyok bunkó :)

21L

2013. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!