Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bőven 25 felett full szingliké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőven 25 felett full szingliként (6 éve) miért megy el a maradék önbizalmam és a kedvem is a párkereséstől, hanem ismerősök (párkapcsolatban vannak) fényképein mindig jó autókkal mutatkoznak és tengerparti környezetben fényképezkednek?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem jön össze. Van rendes állásom, de nem tudok vele ilyen jól keresni. Már pedig azt látom, hogy szinte mindenki bitang jól keres és csak nekik van párjuk szinte.
2014. márc. 20. 17:04
 1/8 anonim válasza:
passz, de örülj inkább h van munkád! am a csajok úgyis a pénzes pasikra buknak... tisztelet van, kivétel nincs! már bocs csajok ;) esetleg ha próbálnál ismerkedni, persze ne a diszkókban.
2014. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tök hülyeség amit első ír. Én pont,hogy jobban örülnék egy szegény fiúnak,mint gazdagnak, úgyhogy ne általánosíts már légyszíves!
2014. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva pedig: spórolnak az utazásra, párjuk meg azért van,mert sokan,és nagyon sokan társfüggők,és ők mindig találnak maguknak valakit.
2014. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Bőven 25 felett full szingliként (6 éve) miért megy el a maradék önbizalmam és a kedvem is a párkereséstől"


Azért mert tanult tehetetlenség-ben szenvedsz.

2014. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2.! ha jobban örülnél egy szegény fiunak akkor itt vagyok én! biztos arra vágysz h boldogan élj egy gettóban csórón, ugye?!...
2014. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. Nyugi.


Ez csak, amit a 2. írt azért van, hogy jobb színben tűnjön fel, hogy mennyire erkölcsös. Közben pedig mint az összes többi, a helyes, bankárról ábrándozik, aki még otthon is öltönyben szaladgál és 100 munkás dolgozik egyszerre az 50 milliós közös (a nő szerint, de egy forintot nem tett bele)lakásukon. Két autó is jár a pasi mellé, egyik a csaj alá.

2014. márc. 25. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

És el kell szomorítsak mindenkit én anélkül is erkölcsös vagyok, hogy ilyen kijelentést kelljen tennem.

Én arra vágyom ,hogy mindnet a magam erejéből érjek el, ez is baj már?

Nektek férfiaknak akkor mi jó??

2014. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keress egy szegény lányt magadnak! Aki azért nem túl ápolatlan, és azért még jól is néz ki!


Ha együtt kezdtek el dolgozni a jövötökön az jobban össze fog kovácsolni téged vele, mint az ha jön egy ribi és csak azért lesz veled mert nettó 750 et keresel, és kifizetett kocsid házad nyaralód van.


Egyszer beszélgettem egy lecsúszott tőzsde ügynökkel, aki a 20 év alatt annyi pénzt szedett össze hogy boom. Aztán fél év alatt legatyásodott, és most a számlákra alig van pénze. Azt mondta. Elege volt a pénz sovár családjából, feleség és két gyerek, minden szobába légkondi.


A család ott kezdődik hogy összetartás, aztán jönnek a javak hogy mit tettek össze együtt, és honnan indultak el.


Azok akik szép autót és a külföldi nyaralást teszik ki a fb re vagy akár hova, azok kapcsolata gyorsan romba fog dőlni.


Én úgy akarok hazamenni hogy tudom mellettem áll a feleségem, és nem alattam, vagy felettem, mint egy VISA vagy Master Card Szívó Gyönyörű Szép Okos Nő szerü képzödmény.....

2014. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!