Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magányos, szűz, akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos, szűz, akik sosem voltak párkapcsolatban, sosem nősültek stb, férfiak hamarabb halnak meg, mint a stabil párkapcsolatban élő, házas férfiak? Vagy ilyen felmérés nincs?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert 31 vagyok ésoha még csók sem volt nővel, szex sem volt. Semmi sem. Tudom még fiatal vagyok, de elgondolkozok néha rajta, hogy majd 50+ évesen mennyire rossz lesz egyedül (már ha elélek addig), feleség, gyerek nélkül, lehet meg is fogok keseredni, mert egy nő sem fogad l párjaként. Bár ezt a tovább élnek dolgo sem értem, mert apám 45, unokatestvérem férfjének apja 59 évesen, keresztapám 58 évesen halt meg. Mind magasan kvalifikált (több diploma, felelősségteljes állás, jó bérezés, sok strssz) férfiak voltak, feleséggel, unokákkal, gyerekkekel, tényleg jó életük volt, nem nélkülöztek anyagiakaban sem. Mégis viszonylag hamar haltak (bár mostanság divat, hogy az 50 es férfiak a sok súly és stressz miatt sokuk meghal). Mire lehet akkor számítani? Nem számít semmi? Csak félek, hogy majd 50 körül pár nélkül, alkoholista lesz belőlem, mert egyetlen nő sem képes szeretni egy átlagos férfiit (mindenben, kinézet, kereset, magasság, diploma, öltözködés stb).
2014. febr. 19. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt éveben hány nőt hívtál el randira?
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 éve egyet sem, azelőtt 21 et. Egy sem jött el.
2014. febr. 19. 15:38
 3/10 A kérdező kommentje:
21 et kb 8-9 év alatt.
2014. febr. 19. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de már nem vagy épp fiatal...

19-25 éves korig tart a párválasztás periódusa ill. a családalapítás fészekrakás, utánna utodok nemzése... Neked eléggé sok minden kimaradt, úgy tapasztalat, mint lelki szemszögből nézve... és ez nagyon szomorú.

A férfiak már alapból kevesebbet élnek mint a nők, szerintem ez a család dolog nem egy ok a korai elhalálozásra, ám vezethet lelki frusztrációkhoz, melyek kihatnak az egészségedre, de nem úgy hogy kevesebbet élj...szerintem...

2014. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Akkor sem értem, mire vársz. Sült galambok még mindig nem repkednek, és te vagy a férfi. De senki nem fog rádmászni, ha nem viselkedsz férfiként.


Egyszer olvastam, hogy Magyarországon az emberek 10%-a magányos. Ez azt jelenti, hogy ha 10 csajhoz odamész, abból 9-nek van pasija, akit nem fog otthagyni.

Tehát te 9 év alatt 2 olyan nőhöz mentél oda, akivel lehetett volna bármi. Nem jöttél be nekik, na bumm.

Szerintem sokkal több energiát kéne belefektetned a dologba, ha szeretnél párt.

2014. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Felmérések igazolják, hogy a házasságban vagy tartós párkapcsolatban levők hosszabb ideig élnek és egészségesebbek
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy van ilyen felmérés, hogy egészségesebbek azok a férfiak, mert többet járnak a feleségük unszolására orvoshoz, meg a lelkük is jobb állapotban van. De azért bízom benne, hogy nekem ez másként lesz és sokáig élhetek egyedül is. Azon leszek.
2014. febr. 19. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Ennyi próbálkozás kb azzal egyenlő hogy a sült galambra vársz, hogy a szádba repüljön... bocs de így nem tudlak sajnálni. Magadnak köszönheted hogy egyedül vagy, és ha így folytatod, így is maradsz.


Egyébként akik házasságban vagy komoly párkapcsolatban élnek, tovább élnek, igen.

2014. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként az sem mindegy, "hogy" él valaki. A boldogság legalább olyan fontos, mint az egészség.

1, 5.

2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Pont azért haltak meg,mert a család sokkal nagyobb stresszt rakott rájuk.

Szerintem ez logikus.

Sportolj rendszeresen és akkor nem fogsz meghalni 50 évesen.Ennyi a lényeg.

Szerintem tök felesleges az élet értelmén rágódni.

Élhetsz a hobbidnak is.

2014. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!