Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 évesen a nő ha szingli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen a nő ha szingli, már a "maradék" kategóriába tartozik manapság? Hol randizzon normális, érett férfiakkal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 10:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
írj cica :) 16/f
2014. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Vannak jó helyek, pl egy-egy retró buli, ahol nem a mai tucctucc zene megy. Ilyen helyekre általában a 30+ korosztály jár. Társkeresõ is megoldás lehet, de meg kell tanulni kiszūrni a kamusokat, nõseket, kalandkeresõket. Társkeresõrõl van tapasztalatom sajna elég...tudnék mesélni.
2014. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 The Guard ***** válasza:
26%
Én már érett vagyok én gyengéim a Milfek ;) 23F
2014. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Psychodad, köszönöm a választ, sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim. Az igazság az, hogy azzal hogy az "igazira" vártam, úgy elrepültek a huszas éveim, hogy észre se vettem. Biztos nem vagyok ezzel egyedül, sőt még nem is vagyok 30, de 2 év és annyi leszek. Az már semmi. Mi van ha nincs is igazi? Persze ez már egy másik kérdés..
2014. jan. 26. 10:19
 5/38 anonim ***** válasza:
19%

Itt! ;)

38f.

2014. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
34%
Munkahely, internet? Szórakozóhelyeken már nyilván nem a mi korosztályunk van többségben, meg nekem az érettségről amúgy sem egy diszkó jut eszembe :)
2014. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

nehéz eset


nem vagy maradék de ha ragaszkodsz hozzá hogy ral-163 legyen a szemszíne, 193cm legyen, és 86.4 kg akkor egyedül fogsz maradni


a normális férfiakkal meg két dolog van

vagy elkeltek

vagy sokat csalódtak és begubóztak így soha nem jössz rá hogy normális

2014. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Biztos van igazi, csak van aki 70 évesen találja meg, addig meg ki-mit vállal be...

Nekem is eddig csak 2-3 komoly kapcsolatom volt, nem voltak az igaziak, nem lett házasság, így én is itt vagyok egyedül az eltelt évekkel, az igazira várva...

Minél idősebbek vagyunk, annál nehezebb lesz, az biztos!

(Ez egy igen hosszú történet...)

2014. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
A #7-es milyen szépen megfogalmazta a végét! :)))
2014. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én is begubóztam mert valahogy hülyékkel hozott össze a sors. Persze ez nem jó, mert nem fog becsöngetni, max a postás. Nem keseregni akarok, de mintha valahogy belefáradna az ember, még 18 évesen azt hiszi neki mást dob az élet. Jön aminek, akinek jönnie kell, aztán happy end mìg élünk. Hát ilyen senkinek sincs.
2014. jan. 26. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!