Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mi legyen? 9évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen? 9évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés

egy 9ével idősebb fiúval járok egy ideje,sokat beszélgetünk,kezdem nagyon megszeretni.De nem igazán tudom mit vár el tőlem,viselkedésben pl.Be akar mutatni a szüleinek,nem vagyok gyerekes,de nemtudom mi lenne a helyes viselkedésforma,amit egy ilyen korú férfi elvár ugymond...17 vagyok.ui:Mit vehetnék karácsonyra neki?egy elég új kapcsolat,ennek függvényében valami jó tipp?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm....


2009. dec. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Viselkedj természetesen. Lehet, hogy nagy a korkülönbség, de ha már be akar mutatni, azt a lányt mutassa be, akibe beleszeretett, ne valaki mást. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, hogy nem olyan vagy, mint amilyennek mutattad magad, és ez nem túl kellemes, valljuk be. Viszont vannak olyan dolgok, amiket a szülők nem tűrnek. Nálunk például a kedvesem részéről csak a kezünket kulcsolhatjuk, hogyha ők is ott vannak (nálunk nincsenek ilyenek, az én szüleim teljesen modern felfogásúak). Karácsonyi ajándéknak meg attól függ, hogy miket szeret, mi a hobbija... mivel még új a kapcsolat (gondolom 3 hónapnál nem több, nekem az az új:D személy szerint 9nél járok), kevésbé személyes dolog kéne... mivel idősebb férfivel jársz, parfüm, karóra, ilyesmi. De ha elmondanád miket szeret és mióta jártok, volna még pár ötletem. =)
2009. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sportautó mániás,gyúr nem szereti az elvont dolgokat,átlagosan öltözködik....köszike
2009. dec. 16. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont most frissítettem :D Akkor talán célszerű lenne neki egy ilyen modellautót vásárolni a kedvencéből, vagy hogyha szeretsz ilyenekkel foglalkozni, akkor saját magad készíteni egyet. Vagy hogyha ennyire szeret a testével foglalkozni, gondolom a tiéd is érdekli. Fogod magad, veszel egy fehér szexis fehérneműt, rá valami áttetsző kis hálóinget, vagy amit én szereted, derekadra/combodra kötsz egy masnit, szép smink, haj... =) személy szerint én hasonlóval lepem meg a párom, csak épp citromsárgával :D
2009. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú ez nemrossz,van is erotikus fűzőm..köszike:)
2009. dec. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!