Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt fagyizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt fagyizni, amolyan első randiként, élőben még nem taliztunk, facebookon írtam rá. Több kérdésem is lenne, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, én 19F vagyok, ő 17. nekem még barátnőm sem volt igazán, nem is csókolóztam, semmi.. de ő már nem szűz. Olvastam, hogy randi végén jó ha megcsókolom, de én mint aki még sosem csinálta, mit kezdjek egy tapasztalt lánnyal? elbánázom.

hogy teljen az egész találkozás? kezét megfogjam? rendesen ráparáztam :S

ráadásul tuti leblokkolnék, illetve lassan is nyílok meg emberek előtt. itt mi lenne..

lányok ti visszautasítanátok egy ilyen pasit?

tanácsokat kérek!



2014. márc. 25. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Első randin szerintem ne csókold meg, én pl. kezét sem fogtam meg első randin.. :)

Lényeg h próbálj meg nem izgulni ;) Légy önmagad :)

2014. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első randin énsem fogtam meg a kezét viszont a végén megcsókoltam..ugy hogy amikor elköszöntünk (puszi-puszi) akkor ráfordultam, megfogtak a vàllát és bumm..

de örült neki a csaj...

érted, vesztenivalód nincs, ha bejösz neki akk örülni fog ha nem, nem..akkor legalabb megtudod hogy nem hozzád való.


Csókot pedig nemtudod elrontani..max csak egy szájrapuszit adsz neki

2014. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!